ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آغاز ثبت‌نام دومین دوره‌ مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ

+

دومین دوره‌ مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ با تمرکز بر سه هدف اصلی یادگیری، تمرین و رقابت در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری ایسنا، کدکاپ یک مسابقه برنامه‌نویسی با هدف افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان و کاربردی کردن این مهارت و دانش در صنعت فناوری اطلاعات کشور است. بر این اساس دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ از سوی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

دوره اول این مسابقات با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت‌کننده از ۱۷ استان سراسر کشور در اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و با تجربه کسب‌شده از دوره اول این مسابقات و همچنین بررسی نیازهای جامعه فنی، برگزاری این مسابقه، به ارتقای سطح علمی افراد درگیر در این رویداد کمک شایانی خواهد کرد.

دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ متشکل از دو مسابقه آموزشی، دو مسابقه تمرینی و یک مسابقه مقدماتی جهت انتخاب افراد برتر برای مسابقه نهایی است که در مهرماه امسال برگزار می‌شود. مسابقه نهایی به‌صورت حضوری در روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. مراحل تمرینی و مقدماتی این مسابقه به صورت آنلاین خواهد بود.

زبان‌های برنامه‌نویسی مجاز در این مسابقه ++ Python ،Java ،C ،C است و علاقه‌مندان می‌توانند در قالب تیم‌های دو نفره در این مسابقات شرکت کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت https://www.codecup.ir مراجعه کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.