ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

۸ اپراتور جدید در سال ۲۰۱۷ به بازی Rainbow Six Siege اضافه خواهند شد

+

اوایل این ماه میلادی یوبی‌سافت تصدیق کرد که بازی چند نفره Rainbow Six Siege متشکل از ۱۰ اپراتور، که به صورت دو تیم، ۵ اپراتور علیه ۵ اپراتور هستند، برای یک سال دیگر نیز پشتیبانی شده و آپدیت هایی تحت عنوان سیزن پس دریافت خواهد کرد. حال مشخص شده که سال آینده، ۸ اوپراتور دیگر نیز وارد بازی خواهند شد.

این پشتیبانی را یوبی‌سافت The Year Two Season pass نامیده است که قرار است تحت لقای آن ویژگی‌های بسیاری از طریق فروشگاه داخلی بازی برای بازیکنان ارایه شود. برای مثال ۸ اوپراتور جدید برای بازی اضافه خواهند شد که تقسیم بندی شده و هر فصل یکی از آنها به بازی اضافه می‌شوند. به علاوه چندین آیتم جدید برای سفارشی سازی اوپراتورها نیز افزوده خواهند شد که به وسیله آنها می‌توان شکل و شمایل و امکانات جدیدی برای اوپراتورها دست و پا کرد. برای مثال ۸ کلاه‌خود جدید در کنار ۸ ست جدید یونیفورم و لباس. همچنین یک R6 Carbon charm به همراه میزان ۶۰۰ R6 که واحد پول داخل بازی است و برای خرید از فروشگاه اقلام داخل خود بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به واسطه سیزن پس سال دوم، در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

سیزن پس سال دوم یک امکان خاص دیگر هم دارد که به “one-year VIP premium membership” معروف است. اگر بازیکنان این عضویت ویژه از بازی را خریداری کنند، در ۷ روز اول بعد از خرید، می‌توانند به هر کدام از اپراتورها دسترسی داشته باشد. می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف برای خرید اقلام فروشگاه داخل بازی برخوردار باشند، سرعت بازیابی را ۵ درصد افزایش دهند و همچنین به دو چلنج روزانه اضافی دسترسی داشته باشند.

اطلاعات دیگری از تغییرات سیزن پس سال دوم در دست نیست. با توجه به عملکرد این بازی در سال اول، انتظار از سال دوم یا سیزن پس جدید بالاست. اگر تا تاریخ ۷ فوریه سال ۲۰۱۷ سیزن پس سال دوم را خریداری کنید، تا یک سال بعد از آن عضو ویژه خواهید بود، و اینکه یک کاور رایگان Obsidian برای سلاح خود دریافت خواهید کرد. اگر هم تا به حال این خرید را انجام داده‌اید، ۶۰۰ واحد R6 دیگر هم به دارایی شما اضافه شده است. اگر هم هنوز خریدی انجام نداده‌اید ولی مشتاق به این کار شده‌اید، می‌توانید از استیم، سیزن پس سال دوم را به قیمت ۳۰ دلار خریداری کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.