ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

امروز یک آپدیت استثنایی برای بازی Rainbow Six Siege منتشر خواهد شد!

+

یوبی‌سافت اعلام کرده که امروز یک پچ جدید به شناسه ۳٫۳ برای بازی Rainbow Six Siege منتشر خواهد کرد، در این آپدیت چند ویژگی جدید برای دو تن از کاراکتر‌های بازی ارایه شده و باگ‌های بسیاری از بطن بازی رخت بر بسته‌اند.

Kapkan_Portrait

همان‌طور که گفتیم این آپدیت ویژگی‌های خوبی برای دو تن از محبوب ترین کاراکترهای بازی به ارمغان خواهد آورد. یکی از این دو کاراکتر محبوب Kapkan نام دارد، او متخصص بمب‌های trip wire است و ویژگی جدید وی نیز در همین رابطه است. بعد از این آپدیت کاپکان قادر خواهد بود بمب‌های خود را در هر ارتفاعی از راهروها و درهای ورودی و حتی پنجره‌ها جاگذاری کند. محدودیت‌هایی که کاپکان تا امروز در همین رابطه داشته، قابلیت بمب گذاری وی را به تا حدودی بی‌استفاده کرده بودند، اما با آپدیتی که امروز برای این بازی منتشر خواهد شد قطعا کاربران به استفاده از این ویژگی کاپکان روی خواهند آورد.

ویژگی کوچک دیگری که به این اپدیت اضافه شده، و باز هم مربوط به اپراتور کاپکان است، جذابیت تاکتیک‌های دفاعی، در بازی را افزایش داده است. همانطور که اشاره کردیم، از قابلیت‌های اختصاصی و منحصر به فرد کاپکان، استفاده از بمب های مخفی است، به صورتی که وقتی دشمن به آ« نزدیک می شود، بمب به صورت خودکار منفجر می شود. حال در این آپدیت تدابیری اتخاذ شده تا بمب‌های دفاعی کاپکان حتی‌الامکان از دید مهاجمین مخفی بماند، همچنین در آپدیت جدید هنگام کار گذاری بمب، نویز صوتی کمتری ایجاد خواهد شد تا مبادا مهاجمین از وجود بمب با خبر شده و دم به تله ندهند.

Mute_Portrait

قابلیت آپدیت شده بعدی مربوط به اپراتور Mute است. این اپراتور دستگاهی به اسم signal disruptor دارد که کار آن مخدوش کردن سیگنال‌هاست و عمده کاربرد آن از بین بردن ارتباطات با ایجاد نویز یا به اصطلاح Jaming است. تا امروز این دستگاه تنها می توانست سیگنال‌های موجود در شعاع ۱٫۵ متری خود را از بین ببرد، اما این میزان در آپدیت جدید به ۲٫۲۵ متر خواهد رسید. به این ترتیب اپراتور Mute می تواند حتی مهاجمینی که پشت دیوارها هستند را نیز اذیت کند!

همان‌طور که گفتیم شناسه این آپدیت ۳٫۳ بوده و یوبی‌سافت وعده انتشار آن را برای امروز داده است. علاوه بر تمام ویژگی‌هایی که گفتیم، این آپدیت شامل مجموعه‌ای از رفع باگ‌ها و همچنین بهبودها در عملکرد کلی بازی است. اگر از بازیکنان و علاقه‌مندان این بازی چند نفره هستید، بگویید که تغییرات این آپدیت را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.