ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

یک نسخه آزمایشی رایگان از بازی ReCore منتشر شد

+

یکی از بازی‌های انحصاری کنسول بازی اکس‌باکس وان و سیستم عامل ویندوز 10، بازی ReCore است که در طول رویدادهای گیمینگ مختلف شاهد انتشار تریلرهایی از آن بوده‌ایم. این بازی که مدتی از زمان عرضه آن می‌گذرد، هم‌اکنون با یک نسخه آزمایشی رایگان همراه شده است.

عرضه بازی ReCore برای کنسول بازی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ویندوزی با سیستم عامل ویندوز 10 از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور) و با قیمت ۴۰ دلار آغاز خواهد شده است و مایکروسافت از میزان استقبال کاربران از این بازی اعلام رضایت کرده است. حال مایکروسافت به منظور این‌که کاربران بیشتری بتوانند این بازی جالب را تجربه کنند، یک نسخه آزمایشی رایگان از بازی ReCore را برای کنسول بازی اکس‌باکس وان و سیستم عامل ویندوز 10 در استور ویندوز قرار داده است و کاربران با استفاده از این نسخه می‌توانند 30 دقیقه نخست بازی را تجربه کرده و پس از آن اگر علاقه داشتند، این بازی را خریداری کرده و به تجربه ادامه داستان بازی ReCore بپردازند.

تیم سازنده بازی ReCore از کاربران و بازخوردهای آن‌ها تشکر کرده و اعلام کرده است که در آینده به‌روزرسانی‌های کلیدی‌ای را برای این بازی منتشر خواهند کرد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.