ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

همراه اول تعرفه رومینگ در ۳۰ کشور جهان را کاهش داد

+

به گزارش ویاتک، به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه ۱۹ مردادماه، تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه اولی‌ها در ۳۰ کشور مهم جهان کاهش یافت. 

بر اساس این گزارش، قراردادهای تخفیفی رومینگ همراه اول که پیش‌ازاین با ۱۰ کشور منعقد بود، به ۳۰ کشور افزایش یافت. در این طرح که در ادامه طرح‌های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارائه‌شده، مکالمات دریافتی، مکالمات داخلی و مکالمه با ایران و همچنین پیامک‌های ارسالی شامل تخفیف شده است. نرخ تعرفه‌های تخفیفی تا ۱۱ دی‌ماه (پایان سال جاری میلادی) معتبر است.

در این طرح، همراه اول با انعقاد قراردادهایی، به مشترکین خود در ۳۰ کشور از جمله فرانسه، سوئیس، هلند، اتریش، مجارستان، چک، مالزی، کره جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، یونان، مجارستان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد، کانادا و … تخفیف‌های ویژه رومینگ بین‌الملل ارائه می‌دهد.

همچنین تعداد کشورهای طرف قرارداد رومینگ اعتباری به ۳۱ کشور و تعداد کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ به ۲۹ کشور افزایش یافت. گفتنی است، رومینگ بین‌الملل اپراتور اول از طریق ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل‌استفاده است.

همراه اولی‌ها می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه‌ای رومینگ بین‌الملل، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه و یا نام کشور موردنظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.