ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: یک نوت ۷ تعویض شده این بار در رستوران برگرکینگ آتش گرفت

+

اگر اخبار چند روز اخیر را راجع به بمب متحرک منحصربه‌فرد دنیای تکنولوژی یعنی همین سامسونگ گلکسی نوت ۷ خودمان پیگیری کرده باشید می‌دانید که جان دارندگان این گوشی در امان نیست. حتی اگر گوشی خود را تعویض کرده باشند. با ویاتک همراه شوید.

گزارش‌های متعددی ارائه شده که گوشی‌های نوت ۷ به‌ظاهر امن تعویض شده نیز در چند روز اخیر دچار حریق شده‌اند و اگر شما هنوز نوت ۷ خود را با یک گوشی دیگر عوض نکرده‌اید باید به فکر یک راه حل اساسی باشید چراکه از ابتدای این هفته چندین گوشی گلکسی نوت ۷ در نقاط مختلف جهان منفجر شده‌اند. حتی در یکی از این موارد در آمریکا پس از اتفاقی که در یک نوت ۷ بیشتر شبیه به انفجار بود یک هواپیما به‌طور کامل تخلیه شد.

در آخرین گزارش هم یک نوت ۷ در رستوران برگرکینگ در کره جنوبی آتش گرفت که توسط دوربین شکار شد. شما تصور کنید در حال خوردن فلافل با قارچ و پنیر هستید که یکهو احساس گرما می‌کنید و بعد متوجه می‌شود که گوشی‌تان هوس کرده بسوزد. این دومین گوشی نوت ۷ تعویض شده در کره جنوبی است که آتش می‌گیرد. مورد اول نیز در استادیوم بیس‌بال Hanwha Eagles Park گزارش شده بود.

در آخرین خبر هم گفتیم که سامسونگ قصد دارد تولید گوشی گلکسی نوت ۷ را متوقف و واحدهای تعویض این گوشی را به حالت تعلیق دربیاورد. توجه شما را به این ویدیو جلب می‌کنم:

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.