ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

یک نسخه سالم دیگر از گلکسی نوت ۷ در تایوان آتش گرفت

+

بدشانسی کره‌ای‌ها تمامی ندارد و پرچم‌دار جدید این شرکت به‌جای شگفتی‌آفرینی به مهره ننگینی بر پیشانی این شرکت تبدیل شده است، هر روز که می‌گذرد سامسونگ به احتمال فراخوان دوم این گوشی نزدیک‌تر می‌شود.

taiwan_samsung_galaxy_note_7_1

روز گذشته در خبری اعلام کردیم که بلومبرگ گفته است اپراتور AT&T در حال بررسی نهایی و توقف فروش این فبلت است، حال در کنار این آشفته بازار یک خبر ناگوار دیگر از تایوان برای کره‌ای‌ها منتشر شده است. این بار یک خانم ۲۶ ساله در پارک در حال قدم زدن با سگ خود بوده است که ناگهان متوجه می‌شود دودی از جیب شلوارش خارج می‌شود، فوراً آن را از جیبش خارج کرده و بر روی زمین انداخته است، او می‌گوید که گوشی خود را تنها ۱۰ روز است که تعویض کرده و نسخه سالم گلکسی نوت ۷ است.

taiwan_samsung_galaxy_note_7_6 taiwan_samsung_galaxy_note_7_4 taiwan_samsung_galaxy_note_7_3

این خانم در رابطه با این حادثه می‌گوید که گوشی اول را در ماه آگوست خریداری کردم و پس از اجرای برنامه فراخوان آن را در روز ۲۷ سپتامبر تعویض کردم، زمانی که در حال قدم زدن بودم گرما را در جیب خودم احساس کردم و پس از مدتی متوجه شدم که گوشی‌ام آتش گرفته است. در راستای این حادثه نمایندگی سامسونگ در تایوان اعلام کرده که در تلاش است تا گوشی را از این مشتری دریافت کند و بررسی‌های های لازم را انجام دهد و مطمئن شود که آیا این نسخه سالم بوده یا معیوب.

taiwan_samsung_galaxy_note_7_2 taiwan_samsung_galaxy_note_7_8

نظر شما در رابطه با این حادثه چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.