ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

۱۰ دقیقه از گیم‌پلی و فضای داخلی بازی رزیدنت اویل ۷ را تماشا کنید

+

ررزیدنت اویل ۷ طبق اخبار موجود و وعده‌هایی که داده شده است، در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷، یعنی ماه آینده منتشر خواهد شد. حال سه ویدیو جدید از این بازی منتشر شده که حال و هوا و فضای و جو بازی در همه تیزرهای قبلی را این بار خیلی بهتر و دقیق‌تر نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدیوها را تماشا کنید.

این ۱۰ دقیقه بین سه ویدیو جداگانه تقسیم شده است و هر کدام از ویدیوها، محیط یا بهتر است بگوییم بخش دیگری از آن عمارت اصلی و مخوف که در تصاویر و تیزرهای منتشر شده دیده این اتفاق میافتند. رعب و وحشت در همه ویدیوها پیچیده است. خیلی خوب می‌توانیم با زامبی‌ها و جهش‌یافتگان نسخه سوم سری سراسر زامبی محور رزیدنت اویل تماشا کنیم. تبر، مشت و لگد، در کل کار نیست که موجودات چندش‌آور بازی برای کشتن شما نتوانند انجام دهند.

اما کمی هم به جنبه‌های فنی بازی بپردازیم، در این ویدیوها سبک بازی اول شخص است و و همه چیز از دریچه چشمان کاراکتر داخل بازی روایت می‌شوند. در هر کدام از این ویدیوها یکی از اعضای خانواده Baker، ساکنین این عمارت را می‌بینیم. همه‌چیز به صورت قشنگی کنار هم قرار گرفته است، فضای تاریک و صدای های ناجور و سایه‌ها و چیزهایی که یکان جلو چشمان کاراکتر که به بزرگی نمایشگر گیمر خواهد بود، ظاهر می‌شوند. در ویدیوها کمی هم از تفنگ بازی نشان داده شده، تفنگ که چه بگویم یک سلاح کمری که طبق معمول، هیچ اثری در متوقف کردن زامبی‌ها ندارند! در یکی از ویدیوها زنگ خوردن تلفن را می‌بینیم که احتمالاً قرار است به نوعی کمک کند تا بهتر در جریان داستان بازی قرار بگیریم. در کنار همه این موارد، تبحر کپکام در ایجاد فضایی رازآلود و معمایی و پازل مانند که نقطه عطف سری رزیدنت اویل است هم به چشم می‌خورد.

در ویدیو اول یکی از اعضای خانواده بیکر که یک بیل در دست دارد و با تمام زوری که دارد بیل را به هدف می‌کوبد را می‌بینیم که می‌تواند میزهای وسط اتاق‌ها را خورد کند و یا دیوار را بشکند و از آن‌طرفش بیرون آید. فرار کردن از دست او کمی سخت به نظر می‌رسد.

ویدیوی دوم هم محیطی موردعلاقه طرفداران سری بازی‌های رزیدنت اویل را نشان می‌دهد، یک محیط تاریک زیرزمین مانند که آب در آن جمع شده و پر است از موجوداتی چندش‌آور که معلوم نیست چه بلایی سر Ethan خواهند آورد.

قسمت سوم با اینکه کمی گیج‌کننده و رازآلود است، اما یکی دیگر از اعضای خانواده بیکر را نشان می‌دهد و به بررسی اوضاع این عمارت ویران می‌پردازد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.