ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بازآموزی مغز با استفاده از هالولنز

+

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب‌شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام را به زندگی با ادغام یکپارچه با مکان‌های فیزیکی، فضاها و اشیا شما امکان‌پذیر می‌کند.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالوگرام‌ها تکامل بعدی در محاسبات هستند. با این دیدگاه در ذهن، سخت افزار، نرم افزار، و طراحی همه گرد هم آمده‌اند تا اولین کامپیوتر هالوگرافیک را که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست را بسازند.

مایکروسافت هالولنز به شما کمک می‌کند تا با استفاده از هالوگرام‌ها هر آن چیزی را که در ذهن خود دارید به دنیای واقعی و محیط اطراف خود بیاورید. برای اولین بار، و با استفاده از مایکروسافت هالولنز، هالوگرام‌ها به ابزارهای عملی زندگی روزانه تبدیل خواهند شد. برای یادگیری یا خلق چیزهای جدید، می‌توانید با هالوگرام‌ها ارتباط برقرار کنید. هنگامی‌که به زندگی در دنیای اطراف شما وارد می‌شوند، محتوای دیجیتال و خلاقیت شما بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند. می‌توانید با استفاده از مایکروسافت هالولنز، به هالوگرام‌ها شکل دهید، آن‌ها را تغییر دهید و به جزییات یک طراحی که موردنظر شما است، بپردازید.

این محصول تنها برای سرگرمی طراحی و ساخته نشده است و کاربرد های تخصصی بسیاری از جمله در زمینه های آموزش، پزشکی، معماری و ساخت و ساز و بسیاری زمینه های دیگر دارد. حال مایکروسافت به تازگی ویدیو جدیدی را منتشر کرده که در آن نشان می‌دهد هالولنز می‌تواند به بازآموزی توانایی‌های ذهنی در بیماران کمک کند، در ادام این ویدیو را مشاهده می‌کنیم.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.