ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصاویری از یک آیفون 6 اس با ترکیب رنگی رزگلد و سیاه دیده شد!

+

به تازگی تصاویری از یک آیفون 6 اس بسیار زیبا از سوی وب‌سایت BGR منتشر شده است که علاقه‌مندان به تلفن‌های همراه اپل را مجذوب خود خواهد کرد، این تلفن همراه توسط یکی از دارندگان آیفون 6 اس شخصی سازی شده است که ترکیب بی نظیری را برای این تلفن همراه خلق کرده است.

هنوز مشخص نیست که این دستگاه چگونه به این رنگ در آمده اما چیزی که مشخص است این است که توسط یک شخص یا تیم حرفه‌ای همچون ColorWare که در شخصی سازی گجتهای  مختلف فعالیت میکنند ساخته شده است. همان‌طور که می‌دانید در ترکیب رنگی آیفون‌ها تابه‌حال چنین ترکیب رنگی مشاهده نشده است و آیفون‌ها با ترکیب رنگی رزگلد با نمای جلویی سفید عرضه شده‌اند.

rose-black-iphone-3

باوجود نزدیک شدن به زمان معرفی نسل بعدی آیفون‌های شرکت اپل دور از انتظار نیست که این شخص یا گروه برای نشان دادن این ترکیب رنگ زیبا به شرکت آن را ساخته‌اند و به گونه ای پیشنهاد داده‌اند که در ترکیب رنگی آیفون‌های آینده از این رنگ نیز استفاده کنند، واقعا این ترکیب رنگی بسیار زیبا تر از ترکیب رنگی آیفونهای رزگلد کنونی هستند و جای تعجب است که چرا این ترکیب رنگی را تا به حال شرکت استفاده نکرده است.

rose-black-iphone-2

هنوز هیچ اطلاعی از نحوه ساخت این تلفن همراه فاش نشده است و باید دید که آیا اپل این ترکیب رنگی را در آیفون‌های آینده استفاده می‌کند یا خیر. حال باید منتظر ماند تا دید اپل چه ترکیب رنگی را برای محصول آینده خود در نظر گرفته است.

نظر شما در رابطه با این ترکیب رنگی چیست؟ آیا زیباتر از تریکب رزگلد و سفید نیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.