ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپلیکشن اختصاصی گوگل برای دارندگان گوشی های نکسوس؛ حل مشکلات به شیوه ای جدید

+

تصور کنید که شما در گوشی خود با یک مشکل مواجه شده اید که راه حل آن را نمی دانید و یا برای بعضی امکانات گوشی به یک آموزش نیاز دارید تا بتوانید با آن کار کنید. اگر دارنده گوشی های نکسوس هستید گوگل یک راه حل جالب برای شما تدارک دیده است.

گوگل یک نرم افزار اختصاصی برای گوشی های نکسوس تدارک دیده است که Google Support نام دارد. همانطور که از نام این اپلیکیشن معلوم است وظیفه آن پشتیبانی و حل مشکلات شما است. تا به امروز در صورتی که با یک مشکل مواجه می شدید احتمالا با یک دوست تماس می گرفتید و مشکل خود را مطرح می کردید و دوست شما بدون این که گوشی شما را ببینید، بر اساس گفته های شما سعی می کند راه حل های احتمالی به شما بدهد. اما تصور کنید اگر دوست شما به هر طریقی از راه دور به گوشی شما دسترسی داشت و می توانست صفحه نمایش شما را ببینید، خیلی سریع تر به راه حل درست می رسید.

وظیفه Google Support نیز همین است. این اپلیکیشن بر روی گوشی شما نصب می شود و هنگامی که به مشکل برخوردید از طریق همین اپلیکیشن با کارشناس گوگل تماس بگیرید و مشکل خود را از طریق چت مطرح کنید. در صورت نیاز و با اجازه شما آن کارشناس می تواند به صفحه نمایش شما دسترسی پیدا کند.

neas

در گزارشی که به دست ما رسیده است گویا این اپلیکیشن و این خدمات فقط برای گوشی های نکسوسی است که در انتهای امسال عرضه و تولید می شوند. عکس بالا یک اسکرین شات از این اپلیکیشن را نشان می دهد که کاربر می تواند با زدن دکمه Share Screen به کارشناس گوگل اجازه دیدن صفحه نمایش را بدهد. مشخص نیست که علاوه بر امکان چت و دیدن صفحه نمایش کاربر، این اپلیکیشن چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد.

برای دیدن این اپلیکیشن ها و قابلیت های آن باید منتظر نکسوس امسال که احتمالا توسط HTC تولید خواهد شد، باشیم.

 

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.