ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آیا بازهم باید شاهد فراخوان نسخه‌های سالم گلکسی نوت 7 باشیم!؟

+

هنوز زمان زیادی از برنامه جمع اوری گلکسی نوت ها ی7 معیوب نگشذته است که به نظر می رسد باز هم باید شاهد بد بیاری های سامسونگ در رابطه با این گوشی باشیم، پس از اجرای برنامه جمع اوری این گوشی ها 37 درصد از خریداران در چین اعلام کردند که از این گوشی به یک یاز گوشی های آیفون مهاجرت خواهند کرد و در کل 90 درصد از افراد به این برند وفادار ماندند و اعلام کردند که منتظر نسخه سالم این گوشی خوایهم ماند، اما به نظر می رسد تصمیم درست را آن 37 درصد گرفته اند.

%da%af%d9%84%da%a9%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%aa-7

پس از انفجار دو نسخه از نمونه های سالم گلکسی نوت 7 در هفته گذشته و تخلیه مسافران پرواز 944 ساوس وست ایرلاینز از لوییس ویل به بالتیمور در روز چهار شنبه به دلیل آتش سوزی یکی از گوشی های گلکسی نوت 7 بلومبرگ گزارش داده است که اگر تایید شود که این گوشی از نسخه های تعویض شده و سالم گلکسی نوت 7 باشد باید منتظر این باشیم تا ساسمونگ بار دیگر این گوشی ها را از سطح بازار جمع کند و آن ها را تعویض کند.

greens-note-7

رییس سابق کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی  ایالات متحده می گوید امکان جمع آوری و تعویض این نسخه های سالم برای سامسونگ بسیار غیر ممکن است و اگر این گوشی اتش گرفته از نسخه های سالم باشد یک فاجعه برای این شرکت خواهد بود. با یان حال باید منتظر ماند و دید که ایا این موضوع صحت دارد یا خیر، در صورت انتشار خبر جدید آن را برای شما پوشش خواهیم داد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry
0

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.