ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بار دیگر گوشی گلکسی C9 در وبسایت Zauba دیده شد

+

ماه گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر وجود یک تلفن همراه جدید در لیست خانواده گلکسی سی (C) شنیده می‌شد که با شماره کد SM-C9000 معرفی شد و تأیید شد که این گوشی همان Samsung Galaxy C9 است.

پس از آن با توجه وجود یک صفحه‌نمایش 5.2 اینچی در Galaxy C5 و یک صفحه‌نمایش 5.7 اینچی در Galaxy C7 متوجه شدیم که این گوشی جدید یعنی Galaxy C9 در زمان معرفی دارای یک صفحه‌نمایش 6 اینچی خواهد بود. در همین راستا پس از گذشت یک ماه دو دستگاه از گلکسی سی 9 در سایت صادرات و واردات کشور هند (Zauba) دیده شد که در تاریخ 19 سپتامبر از کره جنوبی به کشور هند وارد و بازهم با شماره کد SM-C9000 در لیست معرفی شده‌اند، بااین‌حال با نگاهی به این لیست متوجه می‌شویم که پیش بینی ما در رابطه با اندازه صفحه نمایش این گوشی درست بود و گلکسی سی 9 دارای یک صفحه نمایش 6 اینچی است.

z2

نکته جالب در رابطه با این موضوع این است که ماه گذشته یک دستگاه با شماره کد SM-C9000 از کشور چین به هند واردشده بود که دارای یک صفحه‌نمایش 5.7 اینچی بود، اما باوجوداین که صفحه‌نمایش گلکسی سی 7، 5.7 اینچ است انتظار می‌رود که این دو دستگاه جدید که در وبسایت زوبا دیده شده‌اند، گویای اندازه دقیق صفحه‌نمایش گلکسی سی 9 باشند. با این بازهم باید صبر کرد تا اطلاعات جدیدی از این دستگاه منتشر شود.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.