ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

یک گلکسی نوت ۲ در یک هواپیمای هندی آتش گرفت

+

در روزهای گذشته خبرهای زیادی در رابطه با مشکلات به وجود آمده برای کمپانی کره‌ای به دلیل معیوب بودن باتری‌های آخرین پرچم‌دارش یعنی گلکسی نوت ۷ منتشر شده است که این شرکت را با چالشی بزرگ روبه‌رو کرده‌ و هنوز در حال جبران آن است.

در همین راستا به‌تازگی خبری دیگر از آتش‌سوزی یکی از محصولات این شرکت منتشر شده است که این بار خبری از گلکسی نوت ۷ نیست و باکمال تعجب می‌بینیم که یک کهکشانی قدیمی دچار آتش‌سوزی شده است، این بار گزارش آتش‌سوزی از یک هواپیمای هندی به گوش می‌رسد که در آن یک گلکسی نوت ۲ آتش‌گرفته و در این سفر که از شهر چِنای هند به سمت سنگاپور در حرکت بوده است اختلال ایجاد می‌کند.

galaxy-note-2-fire-759

در اواسط پرواز مسافران از وجود یک دود در اتاق هواپیما ابراز نگرانی می‌کنند که از بخش قرارگیری ساک‌های دستی خارج می‌شد، و پس از اطلاع‌رسانی به خدمه پرواز، یک گلکسی نوت ۲ کشف می‌شود که در حال جرقه زدن و تولید دود بوده است، اما خوشبختانه هیچ‌گونه آسیبی به مسافران و هواپیما وارد نشده است. در جریان این خبر اداره کل هواپیمایی کشوری هند در بیانیه‌ای به تمامی خطوط هواپیمایی اعلام کرده است که از علاوه بر ممنون بودن استفاده از گوشی‌های سری گلکسی در پرواز ها از مسافران بخواهند تا این گوشی ها را در هنگام پرواز به‌طور کامل خاموش کنند. دز همین راستا سامسونگ در حال آماده‌سازی یک بیانیه در رابطه با این موضوع است.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.