ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اسکرین‌شات‌های جدیدی از بخش‌های مختلف گلکسی نوت ۷ منتشر شدند

+

بار دیگر فردی به نام یادرانس که چندی پیش عکس‌های پس‌زمینه گلکسی نوت ۷ را منتشر کرده بود، این بار اسرار دیگری از این پرچم‌دار بزرگ سامسونگ را فاش می‌کند، وی اسکرین‌شات‌هایی از بخش تنظیمات گلکسی نوت ۷ را منتشر کرده که مربوط به بخش‌های تنظیمات اسکنر عنبیه چشم و قلم هوشمند سامسونگ هستند. در تنظیمات بخش لاک اسکرین (صفحه نمایش قفل) و امنیت، زیر بخش اسکنر اثر انگشت، گزینه‌ای به نام اسکنر عنبیه چشم وجود دارد که با لمس این گزینه، در ابتدا صفحه‌ای از محدودیت‌های کار با این اسکنر مانند عدم تشخیص در تاریکی و عدم تشخیص در حالت لرزش نمایان می‌شود که با تایید کردن آن، شما می‌توانید وارد تنظیمات این اسکنر شوید.

در گذشته ویدیویی از آزمایش سرعت عملکرد اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت ۷ منتشر شده بود که به طور واضح، به سرعت بالای این قابلیت اشاره می‌کرد. طبق عکس های بالا، برای راه‌اندازی این بخش باید گوشی را در فاصله ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متری از صورت خود نگه‌دارید و چشم‌های خود را در دایره‌های مشخص شده ثابت نگه‌دارید تا اسکنر بتواند عنبیه چشم شما را تشخیص دهد.اسکرین‌شات‌های دیگر که مربوط به قلم هوشمند سامسونگ هستند، بخش‌هایی مانند نوشتن بر روی صفحه، یادداشت نویسی با قلم، انتخاب هوشمند، یادداشت عملکرد و قابلیت جدید گلنس را نمایش می‌دهند. همچنین شما می‌توانید حرکت‌های روی صفحه را ضبط کنید و از آن‌ها فایل‌های GIF متحرک تولید کنید.

و در آخر، اسکرین‌شات‌هایی از بخش رابط کاربری موجود هستند که نشان می‌دهند سامسونگ قابلیت چینش بر حسب حروف الفبا را نیز به نسخه جدید تاچ‌ویز اضافه کرده است. آیکون‌ها در این نسخه ظاهری جدید به خود گرفته‌اند و برنامه‌های اصلی گوشی همچون پیام‌رسانی، ساعت، موزیک پلیر، تقویم و تماس‌گیر از طراحی جدیدی برخوردار هستند. تنظیمات دیگری نیز دیده می‌شوند که به شخصی سازی لبه‌های خمیده نسخه اِج دستگاه مربوط می‌شوند.

Arrow
Arrow
Slider

نظر شما در رابطه با ظاهر جدید رابط کاربری گنجانده شده در نوت ۷ چیست؟ آیا اسکنر عنبیه چشم ارزش یک بار امتحان کردن را دارد؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.