ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ در نهایت پیرامون اتفاقات مربوط به گلکسی نوت ۷ رسماً عذرخواهی کرد

+

دو بار فراخوان رسمی، جمع‌آوری از فروشگاه‌ها، توقف فروش و توقف تولید، این‌ها بلایایی است که گلکسی نوت ۷ علاوه بر میلیاردها دلار خسارت بر سر سامسونگ آورد. گذشته از این خسارات، ترس اصلی سامسونگ از این است که تأثیرات این شکست تا سال‌ها در ذهن مشتریان وفادارش بماند و آن‌ها را با این کمپانی بیگانه کند و این خسارات برای سال‌های متمادی تداوم پیدا کند.

در همین راستا سامسونگ امروز برای به‌دست آوردن مجدد اعتماد مشتریان آمریکایی اقدام به انتشار یک تبلیغات تمام صفحه با مضمون عذرخواهی در سه نشریه معتبر نیویورک‌تایمز، وال‌استریت ژورنال و واشنگتن پست کرد. این نامه در انتها به امضای گریگوری لی، رئیس و مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس در آمریکای شمالی رسیده است. این نامه که می‌توانید در انتها به مطالعه آن بپردازید به این نکته اشاره دارد که “شرکت قدری در شعار خود یعنی بهترین در ایمنی و کیفیت کوتاهی کرده است.”

هنوز تحقیقات درباره گلکسی نوت ۷ در جریان است و سامسونگ یافته‌های خود را در پایان بررسی‌ها با دیگران به اشتراک خواهد گذاشت. این شرکت می‌گوید اقدام به بررسی مجدد تمام جنبه‌های این دستگاه نموده است. از ساختار باتری به‌طورکلی تا تمام سخت‌افزار، نرم‌افزار و فرآیند تولید بررسی خواهد شد. درحالی‌که آن‌ها تحقیقات را با سرعت هر چه تمام‌تر پیش می‌برند اما سامسونگ هنوز برای دست یافتن به پاسخ صحیح به زمان بیشتری نیاز دارد.

علاوه بر گلکسی نوت ۷ این نامه عذرخواهی به تصمیم اخیر سامسونگ درباره فراخوان میلیون‌ها ماشین لباسشویی فروخته‌شده در آمریکا به خاطر یک نقص امنیتی دیگر نیز اشاره دارد. طبق این نامه، شرکت در حال حاضر در حال برداشتن گام‌های مبتکرانه‌ای برای شناسایی اشتباهات پیشین است و تلاش دارد راه‌های رسیدن به استانداردهای بالاتر را برای بهبود فعالیت‌ها برای حرکت روبه‌جلو کشف کند.

ایمنی همچنان اصلی‌ترین الویت سامسونگ است و این شرکت می‌گوید گوش شنوایی برای مشتریان خود دارد،‌ از اشتباهت خود درس می‌گیرد و در نهایت “به هر کاری که باعث شود اعتماد شما را جلب کند اقدام خواهد کرد.”

samsung-galaxy-note-7-appology-ad-02

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.