ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کاربران گلکسی اس 7 و اس 6 با مشکل تایپ در نرم افزار ایمیل مواجه شدند

+

بدون هیچ دلیلی به نظر می‌رسد که کاربران گلکسی اس 7 و اس 6 دچار مشکلی آزار دهنده با تایپ کردن در نرم افزار ایمیل شده‌اند. این مشکل در چند روز اخیر به وجود آمده و هنوز مشخص نیست که این ایراد به دلیل آخرین به روز رسانی سیستم عامل است یا خود نرم افزار.

این مشکل همان‌طور که گفته شد تنها در گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 6 و برخی دارندگان نسخه آج اعلام کرده‌اند و کاربران زمانی که از نرم افزار جی میل یا دیگر نرم افزارهای ایمیل استفاده می‌کنند دیگر مشکلی در تایپ ندارند. این مشکل به این صورت است که کاربر زمانی که در نرم افزار ایمیل شروع به تایپ کردن می‌کند، پس از نوشتن یک واژه و زدن فاصله، خود کیبورد لغت وارد شده را تغییر می‌دهد، تقریباً چیزی شبیه قابلیت اصلاح اتوماتیک کلمات که در تمامی نرم‌افزارها وجود دارد. این در حالی است که قابلیت اصلاح خودکار خاموش است.

fixk-keyboard-lag-galaxy-s6-696x392

برخی از کاربران به خاطر این مشکل به پشتیبانی سامسونگ تماس گرفته‌اند و هنوز راه حل دقیقی برای آن پیدا نکرده‌اند. البته برخی گفته‌اند که این مشکل فقط با کیبورد سامسونگ ظاهر می‌شود و اگر یک صفحه‌کلید دیگر درگوشی نصب کنید دیگر خبری از این مشکل نخواهد بود. البته این راه حل برای تمامی گوشی‌ها کاربردی نیست و کماکان مشکل باقی می‌ماند. به‌هرحال اگر شما هم از یکی از این گوشی‌ها استفاده می‌کنید و مشکل مشابه ای را تجربه کرده‌اید باید صبر کنید تا سامسونگ راه‌حل نهایی را اعلام کند.

آیا شما هم با این مشکل مواجه شده اید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.