ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

انفجار یک دستگاه گلکسی S7 در دستان مالکش؛ سوختگی درجه ۲!

+

مردی کانادایی در حال راننندگی با اتومبیل خود، همین یکشنبه گذشته، دچار سانحه شد. گوشی گلکسی اس ۷ وی درست در دستانش منفجر شده و دست‌های وی را دچار سوختگی درجه ۲ و ۳ کرد! با ویاتک همراه باشید.

Amarjit Mann نام شخص مورد نظر است. در زمان حادثه، گوشی در جیب این مرد ۳۴ ساله بوده که وی بعد از احساس گرمایی عجیب در جیب خود، اقدام به بیرون آوردن گوشی خود می‌کند و گوشی در همین حال در دست وی منفجر می‌شود. Amarjit در مورد گلکسی اس ۷ و حادثه ای که برایش به وجود آمده، این‌گونه اظهار نظر کرده: “بمبی که می‌توانید با خود حمل کنید.”

در لحظه سانحه، شیشه اتومبیل Amarjit، پایین بوده و او می‌توانسته گوشی را به بیرون از ماشین پرتاب کند، با این حال اون گفته که شوکه شده و گوشی را در دستش نگه داشته است. او در شرایطی بوده که دیگر تلفنی در اختیار نداشته که با مراکز امداد تماس گرفته یا به هر طریق، از کسی کمکی بخواهد. او خود را به هر ترتیبی شده، به خانه یکی از دوستانش رسانیده و دوست وی، او را به بیمارستان منتقل کرده است. اظهاراتی از Amarjit Mann:

من گوشی را بیرون آوردم و در حالی که در دستم بود، منفجر شد. وقتی دود بلند شد، من شوکه شدم. به هر حال انتظار چنین چیزی را نداشتم. این مثل یک کابوس بود.

گوشی حدود ۶ ماه پیش از این حادثه توسط Amarjit Mann، به قیمت ۱٫۰۰۰ دلار خریداری شده است. اپراتوری که Amarjit از آن استفاده می‌کند، به وی گفته که مستقیما با سامسونگ تماس بگیرد و او گفته که همین کار را خواهد کرد. قربانی یک فرم طرح شکایت از سامسونگ، بابت درد ناشی از سوختگی دستاهایش و حقوقی که از اون پایمال شده، پر کرده است. پزشک وی گفته که حدود ۸ تا ۹ روز طول می‌کشد تا دست‌های او بهبود یابند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
1

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.