ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ به صورت غیر مستقیم وجود گلکسی نوت ۸ را تایید کرد

+

هفته گذشته اعلام شد که سامسونگ قصد دارد برای خریداران گلکسی نوت ۷ که در کُره جنوبی هستند اما با توجه به مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ به وجود آمد، اعتماد خود نسبت به سامسونگ را از دست داده‌اند یک امتیاز ویژه در نظر بگیرد و آن هم دادن یک تخفیف خارق‌العاده برای خرید گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ است. هنوز مشخص نیست که برنامه سامسونگ برای این کار چیست اما آن‌طور که از ظاهر قضیه پیداست، این برنامه تنها برای افرادی است که در کُره جنوبی زندگی می‌کنند و گلکسی نوت ۷ را خریده‌اند. اما نکته مهم دیگری که دیده می‌شود، نام گلکسی نوت ۸ است که به صورت غیر مستقیم اعلام شده و شک برانگیز است. حالا اطلاعات اندک دیگری نیز در این خصوص منتشر شده‌اند که در ادامه آن‌ها را می‌خوانید.

کسانی که گلکسی نوت ۷ را خریداری کرده‌اند و البته در کُره جنوبی نیز زندگی می‌کنند، می‌توانند گوشی خود را با گلکسی اس ۷ و یا گلکسی اس ۷ اِج تعویض کنند و این کار به آن‌ها اجازه می‌دهد که سال آینده نیز بتوانند گوشی خود را به گلکسی اس ۸ یا گلکسی نوت ۸ ارتقا دهند. این گوشی‌ها رایگان نخواهند بود و اگر کاربران بخواهند که به آن‌ها به‌روزرسانی کنند باید امسال به اندازه نصف قیمت گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۷ اِج را پرداخت کنند تا سال آینده بتوانند به گلکسی اس ۸ به‌روزرسانی کنند.

همان‌طوری که گفته شد، سامسونگ به صورت غیر مستقیم وجود گلکسی نوت ۸ را نیز تایید کرده است. پس از دومین و البته آخرین فراخوان گلکسی نوت ۷، شایعات بسیاری پدید آمدند که بیان می‌کردند سامسونگ به دلیل اتفاقات به وجود آمده قصد دارد که برند نوت را از بین ببرد و دیگر گوشی هوشمندی با این نام را تولید نکند. اگرچه این کار بعید به نظر می‌رسید اما احتمال آن وجود داشت زیرا سامسونگ باید ذهنیت خرابی که در پی مشکلات گلکسی نوت ۷ به وجود آمده را از بین ببرد و چه کاری بهتر از از بین بردن برند نوت؟

در حال حاضر مشخص نیست که سامسونگ بخواهد این برنامه به‌روزرسانی را در دیگر کشورها نیز اجرا کند یا خیر اما آن‌چه که واضح است تایید شدن وجود گلکسی نوت ۸ به صورت غیر رسمی است و شاید در آینده سامسونگ این گوشی را تحت یک برند جدید تولید کند.

شما در این خصوص چه فکر می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.