ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

یک مرد به دلیل سوختن به وسیله نوت ۷ از سامسونگ شکایت کرد

+

انفجارهای اخیر گلکسی نوت ۷ و خبرهایی که هر روز از انفجار یک نوت دیگر منتشر می‌شد، هر روز کار را برای سامسونگ سخت‌تر می‌کند. تا به امروز گزارش‌های مختلفی از سراسر جهان از انفجار نوت‌ها ۷ منتشر شده است و حال یکی از این انفجارها کار سامسونگ را به دادگاه کشانده است.

به گزارش رویترز، یک مرد به دلیل انفجار گلکسی نوت ۷ در جیبش از سامسونگ شکایت کرده است. این انفجار منجر به سوختگی درجه دو در پای این مرد و سوختگی انگشت وی شده است. این مرد که جاناتان استروبل نام دارد اعلام کرده که نوت ۷ وی در تاریخ ۹ سپتامبر منفجر شده است. این موضوع به یک هفته بعد از فراخوان غیر رسمی سامسونگ بازمی‌گردد .

به گزارش رویترز، این مرد در دادگاه به دنبال دریافت خسارت برای صورت‌حساب پزشکی، درد و رنج و حقوق از دست رفته خود طرح دعوی کرده است. یک سخن‌گوی سامسونگ اعلام کرده است که از حادثه آقای استروبل آگاه است اما تا زمان داخواهی اعلام نظر نخواهد کرد و هم‌چنین اعلام کرده است که “ما از همه صاحبان نوت ۷ می‌خواهیم دستگاه‌های خود را خاموش کرده و هر چه سریع‌تر برای تعویض آن‌ها اقدام کنند”.

بیش از ۹۲ مورد گرم شدن بیش از حد نوت ۷ در ایالات متحده گزارش شده است که طبق گزارش‌ها ۲۶ مورد آن‌ها به سوختگی و ۵۵ مورد به خسارت به اموال از جمله آتش‌سوزی در اتوموبیل و گاراژ منجر شده است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.