ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ در واکنش به آتش گرفتن نسخه‌های سالم گلکسی نوت ۷ بیانیه صادر کرد

+

حتماً در جریان خبرهای منتشر شده مبنی بر آتش گرفتن نسخه‌های سالم گلکسی نوت ۷ هستید، این روزها بدترین روزهای سابقه کاری این شرکت کره‌ای است و همگان منتظر هستند تا ببینند سامسونگ چه واکنش و اقدامی را در برابر این مشکلات انجام خواهد داد.

حال پس از چند روز سکوت سامسونگ تصمیم گرفته است که بیانیه‌ای را صادر کند، با توجه به این بیانیه به نظر می‌رسد مقامات این شرکت هنوز به این ایمان نرسیده‌اند که نسخه‌های سالم این گوشی نیز مشکل دارند، همان‌طور که می دانید در چهار شنبه گذشته یک دستگاه از این گوشی درحالی‌که خاموش بوده در جیب مسافر در یک هواپیما آتش گرفته است، و بار دیگر در روز گذشته یکی دیگر از این دستگاه‌ها در جیب یک خانم تایوانی که در پارک در حال قدم زدن بوده، آتش گرفته است.

حال با وجود تکرار شدن این گزارش‌ها سامسونگ سکوت خود را شکسته است و بیانیه‌ای را صادر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

samsung-logo

تا زمانی که به دستگاه مورد بحث دسترسی نداشته باشیم نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که دستگاه آتش‌ گرفته همان گلکسی نوت ۷ جدید بوده است. در حال حاضر ما در حال همکاری با مقامات دولتی آمریکا و خطوط هوایی Southwest هستیم تا محصول را در اختیار ما قرار دهند تا دلیل بروز چنین مشکلی را بررسی کنیم. بعد از بررسی دستگاه اطلاعات جدید و نتیجه را منتشر خواهیم کرد.

در ادامه این بیانیه، یک بیانیه بلندتر نیز منتشر شد که در ادامه آن را مطالعه می‌کنید.

samsung-logo

سامسونگ نگرانی اپراتورها و مشتریان پس از انتشار این گزارش‌ها مبنی بر آتش گرفتن نسخه‌های تعویض شده گلکسی نوت ۷ را درک می‌کند. ما به‌ سرعت این گزارش‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و پس از مشخص شدن علت این حادثه فوراً نتیجه را با شما در میان خواهیم گذاشت. اگر پس از بررسی مشخص شد که مشکل ایمنی در این دستگاه‌ها وجود دارد، به سرعت با کمیسیون امنیت محصولات مصرفی همکاری کرده و اقدامات بعدی برای رفع این مشکل را انجام خواهیم داد. ما می‌خواهیم به مشتریان خود این اطمینان را بدهیم که تمام این گزارش‌ها را جدی خواهیم گرفت و از صبوری این عزیزان کمال تشکر را داریم.

نظر شما در رابطه با این اتفاقات اخیر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.