ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

این قاب آیفون 7 شما را همچون گلکسی نوت 7 می سوزاند

+

این روزها خبرهای حاشیه‌ای در رابطه با گلکسی نوت 7 کمتر شنیده می‌شود، اما هنوز هستند کسانی که از این اتفاق استفاده کنند یا بهتر بگوییم سو استفاده کنند و جربان را به نفع خود تمام کنند. یکی از این شرکت‌ها UNIQFIND است که به تازگی تصمیم به طراحی قابی کرده است که آیفون 7 را شبیه به یک گلکسی نوت 7 سوخته و آتش گرفته می‌کند.

این قاب با نام Explo-sung توسط این شرکت معرفی شده است و پس از عرضه آن اعلام کرده است که این قاب در حال حاضر پرفروش‌ترین و داغ‌ترین قابی هست که عرضه کرده‌ایم، مدیر شرکت UNIQFIND در این رابطه گفته است که این قاب به‌منظور مراسم هالووین طراحی شده است تا آیفون 7 شما را به شکل یک گوشی در حال آتش گرفتن نشان دهد. البته طراحی چنین قابی از سوی یک شرکت شخص ثالث یک شیطنت کاملاً آشکار است ولی استفاده از این موقعیت برای یک شرکت نه چندان معروف سیاست بسیار عاقلانه و زیرکانه‌ای است.

https-%2f%2fblueprint-api-production-s3-amazonaws-com%2fuploads%2fcard%2fimage%2f254064%2fexplo-sung-front-view_1024x1024

با این در حال حاضر شرکت UNIQFIND این قاب و پوسته جلویی دستگاه را با قیمت 35 یا 25 دلار پیش‌فروش می‌کند و در اوایل ماه نوامبر فروش آن آغاز خواهد شد، نظر شما در رابطه با این قاب چیست؟ آیا مایل به استفاده از این قاب هستید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.