ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا: از گلکسی نوت 7 استفاده نکنید!

+

جریان آتش گرفتن و انفجار آخرین محصول پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی نوت 7 تمامی ندارد و هنوز کره‌ای سخت در تلاش هستند تا این خسارت را جبران و پروسه بازگردانند این دو میلیون دستگاه را به خوبی به پایان ببرند.
با این که سامسونگ اعلام کرده است که دارندگان این دستگاه اقدام به بازگرداندن گوشی خود به شرکت کنند، هنوز هم خبرهایی از آتش‌سوزی و انفجار این گوشی در هنگام شارژ منتشر می‌شود که نمکی بر زخم‌های مدیران کره‌ای می‌پاشد، از همین رو سامسونگ در تلاش است تا کاربران را متقاعد کند تا به‌هیچ‌عنوان از این گوشی استفاده نکند، برای این منظور سامسونگ تصمیم گرفته است تا با CPSC که کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی در کشور آمریکا است همکاری کند تا روند جمع‌آوری این گوشی‌ها هرچه سریع‌تر انجام گیرد.

%da%af%d9%84%da%a9%d8%b3%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%aa-7
با توجه به اظهارات اخیر مقامات سامسونگ تنها 24 عدد از دو میلیون دستگاه عرضه‌شده با مشکل باتری روبه‌رو شده‌اند اما آیا شما حاضرید با دستگاهی کارکنید که هرلحظه امکان آتش‌سوزی و انفجار آن وجود دارد؟! در همین راستا به‌تازگی CPSC در بیانیه‌ای در صفحه رسمی توییتر خود کرده است که از تمامی مصرف‌کنندگان گلکسی نوت 7 خواستاریم که هرچه سریع‌تر گوشی خود را خاموش و از شارژ کردن مجدد آن خودداری کنند.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.