ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ در حال ساخت نسخه “سیاه براق” از گلکسی اس 7 است

+

کمپانی سامسونگ بعد از ناکامی‌هایی که به دلیل گوشی گلکسی نوت 7 اتفاق افتاد تمرکز اصلی خود را برای فروش هرچه بیشتر پرچم‌داران گذشته خود معطوف کرده است تا با افزایش فروش، بخشی از خسارات به وجود آمده برای شرکت را جبران کند.

galaxy-s7-2-1

یکی از مسائلی که این شرکت برای ترغیب خریداران پس از توقف تولید گلکسی نوت 7 انجام داد این بود که ویژگی‌های نرم‌افزاری این گوشی ناکام را به گلکسی اس 7 و اس 7 آج اضافه کند و بعد از آن توجه ویژگی‌ای به بخش ظاهری این دو گوشی کرده و در تلاش است تا گزینه‌های انتخابی مشتری‌ها را بیشتر و ازاین‌رو فروش خود را نیز بیشتر کند، برای این کار درگذشته باخبر شدیم که چندرنگ جدید به لیست رنگ‌های این گوشی‌ها اضافه کرد و حال نیز خبری مبنی بر اضافه شدن یک رنگ دیگر تنها برای گلکسی اس 7 به گوش می‌رسد که قرار است سامسونگ در اوایل ماه دسامبر آم را روانه بازار کند.

galaxy_s7_black_onyx

در این گزارش جدید ادعا شده است که این رنگ جدید تنها به خاطر رقابت بارنگ جدید سیاه براق و سیاه مات در گوشی‌های آیفون 7 به لیست رنگ‌های گلکسی اس 7 اضافه شده است، و ازاین‌رو در آینده‌ای نزدیک مشتری‌ها می‌توانند این گوشی را در نسخه سیاه براق خریداری کنند. بااین‌حال به نظر می‌رسد که سامسونگ روند گذشته خود را در ارائه رنگ محصولات را تغییر داده و تصمیم گرفته است تا از اپل تقلید کند.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.