ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ احتمالاً برند نوت را برای همیشه کنار خواهد گذاشت

+

با توجه به گزارش جدیدی که در روسیه منتشر شده، احتمال آن می‌رود که سامسونگ رسماً برند نوت را کنار بگذارد و هیچ دستگاهی با این نام را تولید نکند. یک منبع ناشناس در شاخه روسی شرکت سامسونگ به تازگی گزارش داده که سامسونگ از این موضوع نگران است که برند نوت دیگر نتواند مقبولیت عمومی سابق را پیدا کند و اگر نام نوت بیاید مردم ناخودآگاه به یاد انفجارهای گلکسی نوت 7 می‌افتند و این می‌تواند به شرکت آسیب بزند. سامسونگ اخیراً اعلام کرد که فروش گلکسی نوت 7 سالم و تعویض شده را در سرتاسر جهان متوقف می‌کند و کسانی که این گوشی را خریداری کرده‌اند نیز برای جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیبی بهتر است که گوشی خود را تحویل نمایندگی‌های سامسونگ دهند.

سامسونگ رسماً به اپراتورهای همکار اعلام کرد که از فروش نسخه تعویض شده و یا معمولی گلکسی نوت 7 خودداری کنند و آن‌ها را تحویل مشتریان ندهند. همچنین سامسونگ به تمامی خرده فروشی‌های سرتاسر جهان اعلام کرده که فروش گلکسی نوت 7 را متوقف کنند و از دارندگان این گوشی تقاضا کرده که گوشی خود را خاموش کنند و فوراً آن را به نزدیک‌ترین نمایندگی معتبر سامسونگ تحویل دهند تا از هرگونه خسارت جانی و مالی خودداری کرده باشند.

با توجه به گفته‌های یک منبع داخلی در شرکت سامسونگ، چیزی در حدود 50 درصد از مشتریان احساس منفی نسبت به برند نوت داشته‌اند. نخستین گوشی از سری گلکسی نوت در 28 اکتبر سال 2011 معرفی شد و نخستین گوشی هوشمندی بود که نمایش‌گری بزرگ‌تر از 5 اینچ داشت. نخستین گلکسی نوت دارای نمایش‌گر 5.3 اینچی با رزولوشن 800×1280 بود که در آن زمان بسیار عالی به نظر می‌رسید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
1
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.