ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ: با 26 گزارش اشتباه مبنی بر آتش گرفتن گلکسی نوت 7 برخورد می‌کنیم!

+

سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده است که 26 گزارش مبنی بر آتش‌سوزی و انفجار گلکسی نوت‌های 7 کذب و دروغ بوده و به‌زودی با تمام کسانی که این گزارش‌ها را منتشر کرده‌اند برخورد خواهیم کرد.

طبق جزئیات آمار آتش‌سوزی این دستگاه در ایالات‌متحده که 1 میلیون دستگاه در آن فروش رفته بود تنها 9 گوشی آتش‌گرفته است، در کره جنوبی 3 دستگاه، در فرانسه 2 دستگاه و در کشورهای انگلستان، کانادا، سنگاپور، فیلیپین، ترکیه، ویتنام، کرواسی، رومانی، عراق، لبنان، امارات متحده عربی، و جمهوری چک هرکدام یک گزارش آتش‌سوزی منتشر شده است. در همین راستا سامسونگ اعلام کرده است که در 12 گزارش منتشرشده هیچ مشکلی در دستگاه یافت نشده است و آتش‌سوزی مربوط به گوشی نبوده است.

160902121639-samsung-galaxy-note-7-fire-front-780x439

همچنین جالب است بدایند که 7 نفر از کسانی که گزارش آتش سوزی را اعلام کرده بودند، ادعای خود را پس گرفته‌اند یا گفته‌اند که دستگاه خود را دور انداخته‌اند و 7 تن دیگر هیچ‌گونه تماسی با شرکت به‌منظور رسیدگی به این مشکل برقرار نکرده‌اند و راهی برای تماس با آن‌ها وجود ندارد. در ادامه حاشیه‌های فرایند تعویض گوشی‌های معیوب سامسونگ اعلام کرده است که برخی از مشتری‌ها با ارائه یک عکس از یک گلکسی نوت 7 آتش‌گرفته که آن را از اینترنت دریافت کرده‌اند سعی در گرفتن یک گوشی جدید داشتند یا برخی نیز ادعا کرده‌اند که در زمان آتش گرفتن گوشی در ماشین بوده‌اند و آن را از پنجره بیرون انداخته‌اند. بااین‌حال سامسونگ می‌گوید که با این 26 گزارش اشتباه به‌طور جدی برخورد خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که فرایند تعویض گوشی‌های معیوب برای سامسونگ دشوارتر است و چالشی بزرگ برای این غول کره‌ای به‌حساب می‌آید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.