ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ رسماً فروش گلکسی نوت 7 را در سرتاسر جهان متوقف کرد

+

سامسونگ ساعاتی پیش در مورد نسخه‌های جایگزین شده گلکسی نوت 7 که به تازگی آن‌ها را عرضه کرده اما هنوز هم مشکلاتی را به همراه دارند، یک بیانیه خبری منتشر کرد. در طول هفته گذشته، دست‌کم 6 گزارش از انفجارهای گلکسی نوت 7 منتشر شد و آخرین آن‌ها نیز در کُره جنوبی رخ داده است. این انفجار که در ویدیویی نیز نشان داده شد، به نسخه جایگزین شده گلکسی نوت 7 مربوط می‌شود که گفته شده بود در این نسخه‌ها از باتری‌های دیگری استفاده شده و “ایمن” هستند اما متاسفانه گویا مشکل از جای دیگری بوده و نسخه‌های جایگزین شده نیز به اندازه نسخه‌های معمولی خطرناک هستند.

سامسونگ در بیانیه‌ای به دارندگان نسخه معمولی و بازیابی شده گلکسی نوت 7 اعلام کرد که فوراً گوشی خود را خاموش کرده و از استفاده مجدد اجتناب کنند. همچنین این شرکت به شرکای خرده فروش خود در سرتاسر جهان که شامل اپراتورهای تلفن همراه نیز می‌شوند اعلام کرده که از دادن فبلت گلکسی نوت 7 جایگزین شده به منظور تعویض با نسخه اصلی گوشی، خودداری کنند. همچنین سامسونگ به شرکای خود اعلام کرده که فروش گلکسی نوت 7 را در سرتاسر جهان متوقف سازند و هیچ‌کس نباید این گوشی را خریداری کند. سامسونگ اعلام کرده که به منظور بررسی انفجارهای اخیر، به خصوص انفجاری که در پرواز خطوط هوایی Southwest رخ داده بود با آژانس‌های نظارتی همکاری می‌کند تا علت حادثه مشخص شود.

در ادامه بیانیه رسمی شرکت سامسونگ را می‌خوانید:

samsung-logo

ما در حال کار با نهادهای نظارتی مرتبط هستیم تا به بررسی دقیق گزارشات اخیر مربوط به مشکلات گلکسی نوت 7 بپردازیم. از آن‌جایی که امنیت مشتریان برای ما در اولویت قرار دارد، ما از تمامی اپراتورها و شرکای خرده فروش خود در سرتاسر جهان درخواست کرده‌ایم مادامی که تحقیقات شرکت در مورد علت انفجارهای اخیر گلکسی نوت 7 در جریان است، از فروش گلکسی نوت 7 و یا تحویل نسخه‌های جایگزین به خریداران خودداری کنند.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که با مقامات قانونی همکاری می‌کنیم تا تمامی اقدامات لازم برای برطرف کردن این مشکل را انجام دهیم. ما از دارندگان گلکسی نوت 7 که از نسخه معمولی و یا جایگزین شده آن استفاده می‌کنند درخواست می‌کنیم که گوشی خود را خاموش کرده و از استفاده مجدد خودداری کنند.

لطفاً هشدار شرکت سامسونگ را جدی بگیرید. اگر شما از نسخه معمولی و تعویض شده گلکسی نوت 7 استفاده می‌کنید آن را خاموش کرده و به اپراتور و یا نمایندگی محلی سامسونگ تحویل دهید. زمانی که سامسونگ این مشکل را برطرف کند، بیانیه رسمی منتشر می‌شود و شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی، نسخه سالم گلکسی نوت 7 را تحویل بگیرید. پس تا آن زمان کارهایی که گفته شد را انجام دهید تا از بروز اتفاقات بعدی جلوگیری کرده باشید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.