ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

زمان فروش موج دوم گلکسی نوت 7 مشخص شد

+

سامسونگ در تلاش است تا هر چه زودتر تلفن‌های گلکسی نوت 7 عرضه شده در بازار را جمع‌آوری کند و فروش دوباره آن را آغاز کند تا کمی از ضررهای وارده به دلیل معیوب بودن آن را جبران کند.

پیش‌ازاین سامسونگ یک برنامه تعویض برای این گوشی در ایالات‌متحده معرفی کرده است که خریداران این تلفن همراه می‌توانند، با تحویل گوشی معیوب یک گوشی سالم تحویل بگیرند، یا تلفن همراه جایگزین به‌جای گلکسی نوت 7 انتخاب کنند، یا درنهایت با تحویل گوشی تمام پول آن را درخواست کنند، البته برنامه مشابه ای نیز در 9 کشور دیگر ارائه شد که کاربران گزینه‌های کمتری برای انتخاب در اختیار داشتند.

samsung-galaxy-note-7-review-001

همان‌طور که در جریان اخبار هستید صبح امروز سامسونگ اعلام کرد که دستگاه‌های جدید تا ۲۱ سپتامبر در کلیه خرده‌فروشی‌های ایالات‌متحده آمریکا آماده تعویض خواهند بود و ممکن است برخی فروشگاه‌ها زودتر از سایرین دستگاه‌های جدید را تحویل بگیرند اما چهارشنبه آینده زمانی است که سامسونگ وعده داده تمام فروشگاه‌های آمریکا را به دستگاه‌های جدید مجهز خواهد کرد تا این فراخوان قدری از عمق فاجعه بکاهد. همچنین سامسونگ اعلام کرد که آمادگی تعویض تنها 130 هزار عدد از این گوشی‌های معیوب را در بازار آمریکا دارد اما تعداد کل گوشی‌هایی که باید جمع‌آوری شوند 1 میلیون عدد است.

samsung-galaxy-note-7-review-040

اما در رابطه با فروش مجدد این گوشی نیز سخنگوی این شرکت اعلام کرد که گلکسی نوت 7 در تاریخ 28 سپتامبر یعنی یک هفته پس از آغاز فرایند تعویض آغاز خواهد شد، البته به نظر می‌رسد که امکان خرید دوباره این گوشی تنها در کره جنوبی امکان‌پذیر خواهد بود و برای دیگر نقاط پس از اتمام فرایند تعویض گوشی‌های معیوب آغاز خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.