ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

احتمال عرضه گوشی انعطاف پذیر توسط سامسونگ در اوایل ۲۰۱۷

+

یکی از شایعه‌هایی که پیش از این در رابطه با آن شنیده‌ایم وجود گوشی منعطف است که سامسونگ درحال‌توسعه و ساخت آن می‌باشد، حال به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد به وجود این گوشی رنگ واقعیت بدهد و در اوایل سال ۲۰۱۷ دو گوشی با این تکنولوژی روانه بازار کند.

با توجه به منبع کره‌ای یعنی ET News سامسونگ در حال کار بر روی دو نمونه کاملاً متفاوت از هم است، نمونه اول که با دو صفحه نمایش فلت ساخته شده است به احتمال زیاد در مراسم CES یا MWC از سوی شرکت معرفی و روانه بازار شود، البته باید این مضووع را در نظر داشت که این گوشی به هیچ عنوان انعطاف پذیر نیست بلکه دو صفحه نمایش آن توسط یک لولا به یک دیگر متصل شده‌اند. دقیقاً چیزی مشابه نمونه شرکت Japan Display که پیش از این معرفی شد. از مزایای این محصول می‌توان به نحوه استفاده‌ی آن در دو حالت اشاره کرد، به این معنی که دو صفحه نمایش را می‌توان به حالت پشت به پشت که باعث می‌شود در پشت و جلوی گوشی صفحه نمایش وجود داشته باشد و همچنین حالت باز که گوشی شما را به تبلت تبدیل خواهد کرد و البته برای محافظت از دستگاه می‌توان هردو صفحه نمایش را بر روی هم خواباند.

2_13

البته باید توجه داشت که این گوشی تنها به تعداد محدود و برای ارزیابی علاقه و توجه مشتری‌ها به چنین طراحی عرضه خواهد شد و پس از آن در صورت استقبال مراحل تولید انبوه و برنامه ریزی‌های آینده آن انجام خواهد شد، دقیقاً مشابه اقدامی که سامسونگ برای گوشی‌های Galaxy Round و Galaxy Note Edge انجام داد.

و اما نمونه دوم این گوشی نیز کاملاً شبیه نسخه اول است با این تفاوت که دیگر لولا در میان دو صفحه‌نمایش دیده نمی‌شود و کاملاً صفحه‌نمایش خم شده و حتی شما می‌توانید از قسمت خم شده صفحه نمایش نیز استفاده کنید. با این حال باید هنوز منتظر ماند تا اطلاعات دقیق‌تری از این دو محصول ز سوی شرکت کره‌ای منتشر شود.

نظر شما در رابطه با این گوشی چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.