ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ از فونت اختصاصی خود با SamsungOne رونمایی کرد

+

سامسونگ فونت اختصاصی خود را با نام SamsungOne تولید کرده است. این شرکت به زودی از این فونت در تمام محصولات و سرویس‌های خود استفاده خواهد کرد تا یک تجربه سازگار و جهانی را برای تمام مشتریان خود رقم بزند.

البته این موضوع را نباید یک حرکت جدید و نوآورانه به حساب آورد، چرا که کمپانی‌های بزرگی چون اپل (فونت San Francisco)، گوگل (فونت Roboto) و مایکروسافت (فونت Segoe) مدت‌هاست که از فونت‌های اختصاصی خود در محصولات و سرویس‌هایشان استفاده می‌کنند و این سامسونگ است که هم‌اکنون و با فونت SamsungOne به جمع کمپانی‌هایی پیوسته است که از فونت اختصاصی خود در محصولاتشان بهره می‌گیرند.

مصرف‌کنندگانی که از محصولات سامسونگ استفاده می‌کنند، می‌توانند انتظار داشته باشند که به زودی شاهد فونت اختصاصی SamsungOne را بر روی محصولات و سرویس‌های این شرکت باشند. فونت اختصاصی سامسونگ از ۴۰۰ زبان مختلف و بیش از ۲۵۰۰۰ کارکتر پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر مشخص نیست که از چه زمانی شاهد حضور فونت SamsungOne در محصولات و سرویس‌های شرکت سامسونگ خواهیم بود، اما انتظار می‌رود که این کمپانی به زودی از فونت اختصاصی خود بهره گیرد تا به نوعی به متمایز بودن محصولات و سرویس‌های خود در این زمینه کمک کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.