ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جدیدترین پتنت سامسونگ مربوط به یک گوشی منعطف است

+

یک درخواست پتنت جدید نشان می‌دهد که سامسونگ ایده‌های بلندپروازانه‌ای را برای آینده طراحی گوشی‌های هوشمند در سر دارد. هر چند که با توجه به ماجرای انفجار نوت‌های ۷ ممکن است سامسونگ افکار جدیدی را در رابطه با گوشی‌های منعطف در سر داشته باشد.

در ماه آوریل گزارشی منتشر شد مبنی بر این‌که سامسونگ درخواست پتنت جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند تاشو متصل در دفتر مالکیت معنوی کره جنوبی ارائه کرده است. اسناد نشان می‌دهند که پتنت سامسونگ به گوشی‌ هوشمندی اشاره می‌کند که یک صفحه نمایش دارد و می‌تواند خم شود و تقریباً شبیه به گوشی‌ها تاشو قدیمی بسته شود.

samsung-galaxy-x-patent-d

samsung-galaxy-x-patent-b

این پتنت هم‌چنین ادعای یک شایعه را که پیش از این منتشر شده بود و بیان می‌کرد که سامسونگ برنامه‌هایی برای ساخت و عرضه گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی دارد که از صفحه‌نمایش‌های OLED قابل خم شدن بهره می‌برند، تقویت می‌کند.

به هر حال این پتنت سامسونگ نشان می‌دهد که این کمپانی به دنبال ساخت گوشی‌هایی با صفحه نمایش قابل خم شدن بوده است، حال باید صبر کرد و دید که پس از حوادثی که برای نوت‌های  رخ داد آیا این کمپانی هنوز هم ایده ساخت چنین گوشی‌های منعطفی را در سر می‌پروراند یا خیر؟ نظر شما چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.