ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مجسمه‌ای در بروکلین پیدا شد که به تاریخ معرفی پیکسل و پیکسل XL اشاره می‌کند

+

پس از انتشار موجی از شایعات و خبرها پیرامون نسل جدید گوشی‌های هوشمند گوگل یعنی گوشی‌های پیکسل،چند روز قبل بود که گوگل خود دست به کار شد و یک ویدیو را در حساب کاربری خود در یوتیوب منتشر کرد که در آن تاریخ ۴ اکتبر را برای معرفی گوش‌های هوشمند جدید خود معرفی می‌کرد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، این کلیپ اطلاعات چندانی را منتشر نمی‌کند و به نوعی فقط می‌‌شد به تاریخ مورد اشاره در این ویدیو یعنی ۴ اکتبر پی برد. البته طبق شایعات و خبرهای اخیر، گوگل از دو مدل گوشی پیکسل رونمایی خواهد کرد. حال تصاویر یک مجسمه عجیب در بروکلین منتشر شده است که این مجسمه نیز همان تصویری را نشان می‌دهد که ما در ویدیو اخیز گوگل آن را مشاهده کردیم. در این مجسمه که بر روی آن طرح یک گوشی هوشمند نقش بسته، به تاریخ 4 اکتبر اشاره شده است و در سمت دیگر آن حرف G که حرف ابتدای Google است مشاهده می‌شود. هم‌چنین بر روی پایه‌ی این مجسمه هشتگ MadeByGoogle# (#ساخته‌شده‌توسط‌گوگل) نقش بسته است.

pixel-sculpture-2

تا کنون شایعات و خبرهای بسیاری پیرامون این گوشی‌های هوشمند و مشخصات بخش‌های مختلف آن‌ها منتشر شده است. حال باید صبر کرد و دید که در تاریخ 4 اکتبر و با معرفی این گوشی‌ها، کدام‌یک از خبرها و شایعات به واقعیت اشاره داشته‌اند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.