ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کدهای مخفی اطلاعات بیشتری را از گوشی آی او اس و اندروید فاش می کنند

+

کدهایی وجود دارند که در اجرای ویژگی‌های جدید گوشی آیفون به شما کمک می‌کنند. این ویژگی‌ها را می‌توان در منویی با زدن کد *#۱۲۳۴۵#۳۰۰۱* در صفحه تماس مشاهده کرد. در این حالت شاهد Field Test mode خواهیم بود و در این منو باید دکمه پاور را نگه دارید تا یک منوی کشویی ظاهر شود. به جای استفاده از منوی کشویی برای خاموش شدن دستگاه دکمه هوم را بفشارید تا صفحه اصلی ظاهر شود. حالا می‌توانید تغییرات را ببینید.

t8ihtgbpzwsktg24bkyk

به جای نقاطی که در بالا سمت چپ قدرت سیگنال را نمایش می‌دادند حالا عددی ظاهر شده که قدرت سیگنال را در مقیاس دسی بل نشان می‌دهد. اگر این عدد مابین ۴۰- و ۸۰- باشد یعنی قدرت سیگنال دریافتی گوشی شما خوب است. عدد ۱۱۰- و کمتر نشان‌دهنده قدرت آنتن بسیار ضعیف است.

برای برگشت به حالت قبل کد را مجدداً شماره‌گیری کنید و بعد از ظاهر شدن منو دکمه خانه را یک‌بار لمس کنید. همچنین با شماره‌گیری کد #۰۶#* می‌توانید شماره یکتای IMEI خود را ببینید. همین‌طور شماره‌گیری کد #۳۳#* اطلاعات مربوط به صدا، پیامک و اینترنت شما را نمایش می‌دهد.

ciehnvv2whpuj1rw1ye4

ازآنجاکه اکثر کدهای اندرویدی برای کارخانه‌های مختلف سازنده متفاوت است تهیه یک لیست از آن‌ها کار ساده‌ای نیست. در اینجا ما کدهایی که در تمام دستگاه‌های اندرویدی به صورت مشترک وجود دارد را آورده‌ایم. برای مشاهده صفحات مرتبط با اطلاعات مربوط به استفاده باتری، وای فای و سایر موارد باید کد *#*#۴۶۳۶#*#* را از صفحه تماس شماره‌گیری نمایید. برای مشاهده اطلاعات مرتبط با تقویم گوگل باید از کد *#*#۱۴۷۲۳۶۵#*#* استفاده نمایید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.