ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جزئیات ثبت‌نام کسب‌وکارهای نوپا در الکامپ اعلام شد

+

کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند برای حضور در سالن ویژه استارت‌آپ‌ها و در قالب بخش الکام‌استارز در بیست‌ودومین نمایشگاه الکامپ ثبت‌نام کنند.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری مهر، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام کرد: الکامپ بیست و دوم از  ۲۵ آذرماه به مدت ۴ روز توسط سازمان نظام صنفی رایانه کشور برگزار می‌شود و امسال نیز استارت‌آپ‌ها در قالب یک سالن مستقل به نمایشگاه الکامپ بیست‌ودوم می‌آیند.

علاوه بر این امکان حضور شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران نیز در این نمایشگاه فراهم شده است و برترین استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ بیست‌ودوم جهت حضور در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان معرفی خواهند شد. علاقه‌مندان به حضور در بخش الکام‌استارز می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق بخش خدمات مرکز کسب‌وکارهای نوپای فاوا، مربوط به سازمان فناوری اطلاعات ایران، اقدام کنند.

باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی بیست و دومین نمایشگاه الکامپ با اشاره به ظرفیت حضور بیش از ۱۵۰ کسب‌وکار نوپا و استارت‌آپ دانش‌بنیان در نمایشگاه امسال گفت: اولویت اصلی ما حضور باکیفیت کسب‌وکارهای جوان در این رویداد مهم است. از سرمایه‌گذاران خطرپذیر و شتاب‌دهنده‌ها نیز دعوت می‌کنیم تا در کنار استارت‌آپ‌ها بتوانیم میزبان بازیگران اصلی این زیست‌بوم باشیم و صرفاً به یک رویداد نمایشگاهی اکتفا نکنیم. می‌خواهیم فضای تعامل و گفتگو میان ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران مهیا شود و روند تجاری‌سازی ایده‌ها در مسیر درست قرار گیرد.

هزینه ثبت‌نام و تخصیص فضا به هر یک از کسب‌وکارهای نوپا یک‌میلیون ریال تعیین شده است که این مبلغ بعد از تأیید نهایی توسط کمیته ارزیابی و اعلام حضور قطعی در نمایشگاه، دریافت خواهد شد. همچنین رقابتی میان کسب‌وکارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ نیز طراحی شده که در آن ۱۰ استارت‌آپ برتر می‌توانند به‌طور رایگان در این نمایشگاه حضور داشته باشند ضمن اینکه هزینه‌های کامل سفر برای سه استارت‌آپ برتر نیز پرداخت خواهد شد.

نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور، از ۲۵ تا ۲۸ آذر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد. کسب‌وکارهای نوپا با مراجعه به سایت www.ictstartups.ir می‌توانند پس از ثبت‌نام در سایت مرکز، نسبت به ارائه درخواست حضور در نمایشگاه الکامپ در بخش خدمات اقدام کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.