ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سوختن یک کودک 6 ساله در هنگام استفاده از گلکسی نوت 7

+

این روزها خبرهای انفجار گلکسی نوت 7 همه جا به گوش می‌رسد و تا به امروز انفجار تعداد زیادی از این فبلت جدید سامسونگ هیاهوی بسیاری را در سراسر جهان به پا کرده است و به دنبال آن ارزش سهام شرکت سامسونگ نیز افت کرده است. اما به نظر می‌رسد که این داستان پایانی ندارد و هم‌چنان خبرهایی از انفجار گلکسی نوت 7 به گوش می‌رسد.

این‌بار انفجار نوت 7 برای یک کودک 6 ساله دردسر ساز شده است. شب گذشته یک گلکسی نوت 7 در دستان کودکی 6 ساله در نیویورک منفجر شد و به دنبال آن کودک در حالی که با بدنی سوخته همراه بود با آمبولانس به مرکز پزشکی Downstate منتقل شد.

مادر بزرگ این کودک، لیندا لوئیس، اعلام کرده است که نوه‌اش در حال تماشای فیلم توسط گلکسی نوت 7 بوده و در همین زمان نوت 7 منفجر شده است. خوش‌بختانه این کودک توانسته به خانه بازگردد اگرچه او دیگر از نزدیک شدن به هر گوشی‌ای می‌ترسد.

سامسونگ به تمام دارندگان گلکسی نوت 7 اعلام کرده است که دستگاه‌های خود را خاموش کرده و آن‌ها را تعویض کنند. سامسونگ برای دارندگان نوت ۷ های معیوب دو گزینه روی میز گذاشته است! اول اینکه دارندگان نوت ۷، گوشی خود را با یکی از گوشی‌های سری J به صورت امانت یا قرض تعویض کنند و بعدها وقتی که نوت ۷ ها سالم و رفع عیب شده و تاییدیه CPSC را دریافت کرده و آماده عرضه شده اند، مصرف کنندگان گلکسی J های امانت گرفته شده خود را، دوباره با نوت ۷ های سالم تعویض کنند. گزینه دوم هم این است که دارندگان نوت ۷ های معیوب، گوشی خود را با یکی از دو گوشی گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج، تعویض کنند و مبلغی را هم بابت اختلاف قیمت و بهای لوازم جانبی دریافت کنند.

منفجر شدن فبلت‌های گلکسی نوت 7 تا کنون دردسرهای زیادی را برای سامسونگ ایجاد کرده است و در برخی از موارد پای سامسونگ را به دادگاه کشانده است. به هر حال به نظر می‌رسد که مشکل گلکسی نوت 7 جدی است و همه دارندگان این دستگاه باید آن را خاموش کرده و استفاده از آن را فراموش کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.