ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سونی برنامه ای برای تقلید استراتژی مایکروسافت در یکپارچه کردن کنسول ها ندارد

+

رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی آقای اندرو هَوس در بیانیه‌ای اعلام کرد که برنامه ادغام سازی اکس باکس وان و PC تأثیری بر روی برنامه‌های آینده شرکت سونی نخواهد داشت.

آقای اندرو هوس در جلسه‌ای که با سرمایه گذاران شرکت سونی داشته است در پاسخ به سؤال آیا شرکت سونی طرحی مشابه شرکت مایکروسافت در یک پارچه کردن اکو سیستم پلی استیشن ۴ دارد یا خیر گفته است:

andrew_house-960x1422

من همواره تلاش می‌کنم تا به بحث‌هایی که مربوط به استراتژی یک شخص دیگر است داخل نشوم و ترجیح می‌دهم که در رابطه با استراتژی شرکت خودم صحبت کنم. بله مایکروسافت تأکید زیادی روی بازی بین پلتفرمی PC و اکس باکس دارد. و باید منتظر ماند تا دید چه استقبالی از این قابلیت از سوی مشتریان می‌شود. و البته لازم است بگویم که این موضوع تأثیری بر روی استراتژی و برنامه‌های ما ندارد.

این در حالی است که اخیراً مایکروسافت تمرکز و تلاش خود را بر روی یکپارچه کردن کنسول اکس باکس وان و PC معطوف ساخته است و یکی از کارهای اخیر شرکت قابلیت Xbox Play Anywhere است که به کاربران این امکان را می‌دهد که با خرید بازی در یکی از این پلتفرم‌ها می‌توانند بازی را در کنسول دیگر رایگان بازی کنند و ادامه دهند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.