ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سونی ویدیوی نمایش اندروید نوگت را برای گوشی‌های اکسپریا منتشر کرد

+

اگر از دارندگان یکی از گوشی‌های اکسپریا باشید حتماً می‌دانید که سونی به‌تازگی روند عرضه به‌روزرسانی اندروید نوگت را برای این گوشی‌ها شروع کرده و ابتدا این نسخه برای گوشی‌های Xperia XZ و یک روز پس‌ازآن برای Xperia X Performance عرضه شده است.

در همین راستا سونی به‌تازگی ویدیویی را مربوط به عرضه این به‌روزرسانی برای گوشی‌های اکسپریا عرضه کرده است که ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که این نسخه از اندروید به این گوشی‌ها اضافه می‌کند را به نمایش گذاشته است و در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

همان‌طور که تماشا کردید این ویدیو برخی ویژگی‌های جدید را که گوشی‌های اکسپریا می‌توانند آن را برای کاربر پس از دریافت این به روز رسانی اجرا کنند، به نمایش گذاشته است، همان‌طور که مشاهده کردید یک محیط جستجو جدید در صفحه اصلی گوشی و همچنین گزینه Google now در قسمت چپ صفحه اصلی دیده می‌شود، از دیگر ویژگی‌های به تصویر کشیده شده در این ویدیو می‌توان به ویژگی‌های جدید بخش پیامک اشاره کرد که البته بیشتر آن‌ها پیش از این در برنامه Google Messenger وجود داشتند.

maxresdefault

البته این تنها تغییرات و ویژگی‌های اعمال شده به گوشی پس از دریافت اندروید نوگت نیست و بهبودهای بسیاری همراه با آن در گوشی اعمال می‌شود، نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ ایا شما هم از یکی از گوشی‌های اکسپریا استفاده می‌کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.