ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

وب‌سایت سونی دو گوشی اکسپریا اکس‌‌زد و اکسپریا اکس کامپکت را تایید کرد

+

به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه IFA 2016 کم‌کم باید منتظر انتشار خبرهای رسمی‌تری پیرامون محصولاتی که در این نمایشگاه معرفی خواهند شد، باشیم. حال اطلاعاتی در وب‌سایت سونی منتشر شده است که دو گوشی آینده این کمپانی را تایید می‌کند.

پس از انتشار خبرها و شایعات بسیار پیرامون گوشی‌های جدید سونی که در IFA 2016 معرفی خواهند شد، حال وب‌سایت سونی در جمهوری چک دو گوشی آینده این شرکت را تایید کرده است. یکی از این ‌گوشی‌های اکسپریا اکس‌‌زد نام دارد و احتمالاً همان گوشی‌ای است که در هفته‌های اخیر خبرهایی پیرامون آن منتشر شد و با نام اکسپریا اکس‌‌آر از آن یاد می‌شد و گوشی دیگر نیز اکسپریا اکس‌‌ کامپکت نام دارد. از آن‌جایی که این سایت به زبان چک است، اطلاعات چندانی را نمی‌توان از آن به دست آورد، تنها می‌توان به دو عبارت موجود در زیر اسم دو گوشی مذکور اشاره کرد که در زیر نام گوشی اکسپریا اکس‌‌زد عبارت “عکاسی” و در زیر نام گوشی اکسپریا اکس‌‌ کامپکت عبارت “تصاویر بدون تاری” ثبت شده است، از این عبارات می‌توان به تاکید سونی بر روی قدت دوربین این دو گوشی پی‌برد.

Xperia-XZ-X-Compact-Sony-leak

در حال حاضر مشخصات دیگری از دو گوشی مذکور در سایت سونی درج نشده است و از این رو نمی‌توان به مشخصات دقیق آن‌ها پی برد و به نظر می‌رسد که برای آشنایی کامل با گوشی‌های آینده سونی باید تا نمایشگاه IFA 2016 و کنفرانس سونی در جریان این نمایشگاه صبر کرد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.