ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

زمان به‌روزرسانی تلفن‌های هوشمند سونی به اندروید 7 فاش شد

+

اگر شما یکی از دارندگان دستگاه‌های هوشمند سونی هستید و نمی‌دانید که چه زمانی موبایل هوشمند یا تبلت دوست‌داشتنی‌تان به اندروید 7 آپدیت خواهد شد، نگران نباشید زیرا که نقشه راه به‌روزرسانی منتشرشده از گوشی‌های اکسپریا، مسیر آپدیت محصولات سونی را مشخص می‌کند. با ویاتک همراه باشید.
کمپانی ژاپنی پیش از این اعلام کرده بود که چه دستگاه‌هایی آپدیت جدید را دریافت می‌کنند اما هیچ تاریخی از زمان انتشار آنها بیان نشده بود. بر اساس تصویر منتشر شده، سونی اکسپریا X Performance و اکسپریا XZ در میان اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که به اندروید نوگت به‌روزرسانی می‌شوند. همچنین اکسپریا X و نسخه کوچک‌تر آن، اکسپریا X کامپکت، نیز در ماه نوامبر سال جاری این آپدیت را دریافت خواهند کرد و این در حالی است که اکسپریا +Z3، تبلت Z4 و گوشی‌های سری Z5 در اواخر سال 2016 این آپدیت را دریافت می‌کنند و همچنین دارندگان اکسپریا XA و XA Ultra نیز در سال آینده میلادی طعم اندروید نوگت را خواهند چشید.


البته باید گفت که تاریخ‌های بیان‌شده قطعی نمی‌باشند و حتی تصویر منتشرشده نیز به نظر نمی رسد که از منبعی مشروع فاش شده باشد و همچنین می‌دانیم که آپدیت‌های سیستم‌عامل اندروید نیز به ندرت در زمان اعلام‌شده، منتشر شده‌اند و با توجه به اپراتور و رام‌های مختلف، همیشه مدت‌زمانی طول کشیده است تا به‌روزرسانی به دست همه برسد.
باید دید که آیا سونی می‌تواند پیش از پایان سال 2016، اندروید 7 را برای دستگاه‌های اعلام‌شده منتشر کند یا خیر زیرا که اگر چنین اتفاقی بیافتد، سونی وجه خوبی را در میان کاربران و خریداران تلفن‌های هوشمند پیدا خواهد کرد. با ویاتک برای اطلاع از زمان انتشار رسمی آپدیت‌ها همراه باشید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.