ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کیبورد SwiftKey برای پلتفرم اندروید با ویژگی‌های جدید آپدیت شد

+

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های کیبورد برای اندروید، SwiftKey است که امروز یک آپدیت کوچک اما پربار دریافت کرده است. اگر در سال‌های اخیر از این کیبورد استفاده کرده‌اید، حتما می‌دانید که توسعه دهندگان آن هر از گاهی، آپدیت‌های پرمحتوایی برای آن ارایه می‌دهند.

با آپدیت جدید ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی به این کیبورد نرم‌افزاری برای اندروید اضافه می‌شود، و مثل قبل، این ویژگی‌ها با دیگر ویژگی‌ها که طی آپدیت‌های قبلی ارایه شده‌اند ترکیب گشته و این اپلیکیشن کیبورد بعد از هر آپدیت کامل و کامل‌تر می‌شود. به‌روزرسانی قبلی که برای این اپلیکیشن ارایه شد، چیدمان و طراحی موسوم به QWERTZ Swiss French (فرانسوی-سویسی) را به این اپلیکیشن اضافه کرد. جدیدترین آپدیت هم که امروز منتشر گشته است، چیدمان سویسی-آلمانی و سویسی-ایتالیایی را به مجموعه چیدمان‌های این کیبورد اضافه می‌کند.

این سه طرح چیدمان و قرارگیری الفبا در کیبورد، برای کسانی که از این حالت برای تایپ کردن و نوشتن استفاده می‌کنند، کمک می‌کند تا خیلی سریع‌تر و راحت‌تر تایپ کنند. اما ویژگی جدید دیگری که به این کیبورد اضافه شده است، Incognito mode (حالت ناشناس) نام دارد. با استفاده از این ویژگی، کیبورد به صورت موقت از یادگیری و اضافه کردن کلماتی که کاربر مایل نیست کسی از آنها باخبر شود، مثل رمزهای عبور و نام‌های کاربری، به دایرت‌المعارف خود معاف می‌شود. این برای کسانی که بنا به کسب و کار خود به ویژگی خیلی نیاز دارند، خبر خوبیست و یک ارتقا خوب و قابل تحسین در رعایت حریم شخصی اشخاص محسوب می‌شود.

سال قبل آپدیتی برای این اپلیکیشن کیبورد منتشر شد که شامل برخی رفع ایرادات بود، برای مثال در زبان چینی، وقتی که مکان‌نمای نوشتاری را به قسمت دیگری می‌کشیدیم تا احتمالا عبارت اشتباهی را اصلاح کنیم، کیبورد کرش می‌کرد و بسته می‌شد، اما بعد از آپدیت سال قبل این ایراد برطرف شد. در ضمن اکنون تم‌ها، یعنی رنگ‌بندی و طرح‌های کیبورد، پس از اولین استفاده به صورت خودکار دانلود شده و در اختیار شما خواهند بود.

برای دریافت جدیدترین نسخه از سویفت کی می‌توانید به پلی استور گوگل مراجعه کنید و اگر هم از قبل آن را در دستگاه خود به صورت نصب شده دارید، می‌توانید به اپلیکیشن استور مراجعه کرده و آپدیت‌های جدیدی برای اپلیکیشن‌های‌تان را بررسی کنید تا بتوانید جدیدترین نسخه این کیبورد را دریافت کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.