ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آپدیت iOS 10 برای کاربران تی موبایل دردسرساز شد

+

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری همواره با قابلیت‌های جدید و همین‌طور رفع معایب گذشته همراه هستند. اما آپدیت‌ها همیشه برای همه کاربران خوشحال‌کننده نیستند و ممکن است با دردسرهایی همراه باشند. اگر به یاد داشته باشید پیش‌ازاین به‌روزرسانی iOS 9 نیز برای برخی از کاربران ایجاد مشکل نموده بود تا اینکه یک بسته اصلاحی برای آن ارائه گردید. این بار هم به‌تازگی شرکت ارتباطات تی موبایل با انتشار یک هشدار جدی از کاربران خود خواسته آخرین به‌روزرسانی سیستم‌عامل شرکت اپل را دریافت نکنند. این هشدار بیشتر متوجه دارندگان گوشی iPhone 6 و iPhone 6 Plus و iPhone SE می‌شود.

طبق اعلام وب‌سایت تی موبایل این آپدیت در گوشی کاربران در شرایطی باعث از دست رفتن اتصال به اپراتور می‌شود. هنگامی‌که این اتفاق می‌افتد هیچ چاره‌ای نیست جز اینکه باید یک بار دستگاه را به‌طور کامل خاموش کنید و آن را مجدداً راه‌اندازی کنید تا اتصال به اپراتور مجدد برقرار شود و ممکن است قطع ارتباط باز هم رخ دهد. تی موبایل اظهار امیدواری کرده و گفته انتظار می‌رود شرکت اپل یک بسته اصلاحی را ظرف مدت ۴۸ ساعت آینده برای حل این مشکل ارائه کند.

نظر شما چیست؟ این مشکلات را در به‌روزرسانی عادی تلقی می‌کنید؟ یا معتقدید شرکت اپل باید قبل از ارائه آپدیت تست‌های سخت‌گیرانه‌تری را اعمال کند؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.