ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

رابط کاربری جدید اپلیکیشن پلی‌استور گوگل را تماشا کنید

+

اپلیکیشن پلی استور گوگل آپدیت شده و رابط کاربری آن تغییراتی داشه است، با این آپدیت ورژن این اپلیکیشن به شناسه ۷٫۱٫۱۵ ارتقا یافته است، در ادامه در مورد تغییرات این آپدیت صحبت خواهیم کرد. با ویاتک همراه باشید.

یکی از تغییرات جدید مربوط به دکمه “Install” است. این دکمه اکنون به صورت عریض، سراسر عرض اپلیکیشن را در حالت افقی در بر می‌گیرد. برای کسانی که انگشت‌های بزرگی دارند و کسانی که بینایی ضعیفی دارند این ویژگی خوب به نظر می‌رسد! از دیگر تغییرات رخ داده، حذف باکس یا کادری است که زیر عنوان نویسنده قرار داشت. در این کادر قبل از این آپدیت، رده‌بندی سنی اپلیکیشن قید می‌شد.

چیز دیگری که با این آپدیت حذف شده است، لینکی است که مربوط به دیگر اپلیکیشن‌های مشابه است، یعنی با کلیک روی این لینک، مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های مشابه اپلیکیشنی که در صفحه آن هستید، برایتان به نمایش در می‌آمد. در رابط کاربری جدید، هنوز هم میزان ستاره‌ای که اپلیکیشن‌ها به عنوان امتیاز از سوی کاربران دریافت می‌کنند، به همراه میزان تقریبی تعدادی دفعاتی که این اپلیکیشن دانلود شده، به نمایش در می‌آید. تغییری که در این مورد صورت گرفته است، این است که دیگر این اطلاعات در داخل یک نشان قرار نمی‌گیرند و همگی در زیر نوار نصب درج می‌شوند.

دیگر تغییرات این آپدیت هم به اسکرین‌شات‌های بلندتر و کامل‌تر و بزرگ‌تر، یک مکان جدید برای لینک Read More که توضیحات بیشتر در مورد اپلیکیشن را باز می‌کند، ختم می‌شود. این تغییرات در بطن یک نکسوس ۶ پی که اندروید ۷٫۱٫۱ در آن نصب است به چشم خورده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این ورژن از اپلیکیشن پلی استور را مشاهده کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.