ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تبلیغات تلویزیونی گلکسی نوت 7 در تایوان خبر از ضد آب بودن آن دارد

+

به‌تازگی یک آگهی 15 ثانیه‌ای جدید در مورد گلکسی نوت 7 توسط نمایندگی سامسونگ در کشور تایوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در تمام طول این تبلیغات حباب‌هایی را می‌بینیم که به سمت بالا می‌روند و صدایی شبیه غرغره کردن در پس‌زمینه ویدیو شنیده می‌شود. بدیهی است که این تبلیغات نشانه دیگری است برای اثبات اینکه نوت 7 به‌عنوان اولین گوشی از سری خود به این ویژگی مجهز خواهد بود. ویژگی ضد آب بودن.

این دومین تبلیغاتی است که در سه روز گذشته در مورد این فبلت منتشر می‌شود. ویدیوی قبلی یک پیام بازرگانی 30 ثانیه‌ای بود که تلویحاً به ضد آب بودن گوشی گلکسی نوت 7 اشاره می‌کرد. این تبلیغ برای بازار داخلی کره تهیه شده بود. انتظار می‌رود این گوشی با گواهینامه IP68 ارائه شود و این بدان معنی خواهد بود که این فبلت می‌تواند تا عمق حدوداً 150 سانتی‌متر و برای 30 دقیقه و بدون هیچ آسیبی در آب غوطه‌ور بماند. این میزان دقیقاً مشابه گوشی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج می‌باشد. اگر این ادعا درست باشد این گوشی اولین گوشی سری نوت است که در برابر آب مقاومت می‌کند.

این تبلیغات تایوانی همچنین می‌گوید گوشی گلکسی نوت 7 در 5 آگوست عرضه خواهد شد. قبل از این در مطلبی خواندیم که تاریخ ۲ آگوست برای رونمایی از گلکسی نوت ۷ تعیین شد و این رویداد در شهر نیویورک رقم خواهد خورد. می‌توانید در ادامه این ویدیوی 15 ثانیه‌ای را تماشا کنید:

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.