ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

Cronzy، خودکاری عجیب با 16 میلیون رنگ!

+

خودکاری را تصور کنید که می‌تواند با هر رنگی بنویسد و شما را از حمل انواع خودکار در رنگ‌های مختلف بی‌نیاز می‌کند! این خودکار می‌تواند رنگ‌های اطراف را اسکن کند و با آن رنگ‌ها بنویسد، حتی اگر شما این شیوه را نمی‌پسندید می‌توانید از طریق یک اپلیکیشن مخصوص بر روی گوشی هوشمند خود، رنگی که می‌خواهید با آن بنویسید را انتخاب کنید تا خودکار همان رنگ را در اختیار شما قرار دهد. طبق گفته توسعه‌دهندگان این خودکار که اخیراً به کمک یک شرکت 200 هزار دلار بر روی این محصول سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا آن را به واقعیت تبدیل کرده و به صورت عمومی عرضه کنند، این خودکار حتی می‌تواند کارهای بسیار بیشتری را انجام دهد. اگر این محصول به تولید انبوه برسد، به یک ابزار بسیار عالی و فوق‌العاده کاربردی برای هنرمندان، مردان، زنان، بچه‌ها و… تبدیل خواهد شد. توسعه‌دهندگان این محصول می‌گویند که دقت نوشتاری این خودکار با دیگر خودکارها که کارتریج جوهر تک رنگ دارند تفاوتی ندارد اما آن‌ها به یک رنگ محدود هستند ولی این خودکار جدید می‌تواند با 16 میلیون رنگ بنویسد! می‌خواهید یک تصویر را نقاشی کنید؟ یک داستان بنویسید؟ دیگر نیازی نیست که ده‌ها خودکار و مداد در رنگ‌های مختلف را با خود حمل کنید، کافیست یکی از این خودکارها را تهیه کرده و میلیون‌ها رنگ را هم‌زمان در اختیار داشته باشید!

همان‌طوری که گفته شد، این خودکار به صورت پیش‌فرض دارای سیستم اسکنر رنگ است و این سیستم در درون خودکار قرار گرفته است و برای استفاده از آن کافیست که بخش بالایی خودکار را بر روی رنگی که می‌خواهید انتخاب کنید قرار دهید (به عنوان مثال می‌توانید برای انتخاب رنگ سبز، انتهای خودکار را بر روی برگ یک درخت بگذارید) و سپس دکمه‌ای که در بخش بالایی خودکار قرار گرفته را فشار دهید تا ظرف چند ثانیه رنگ مورد نظر شما اسکن شده و آماده استفاده شود. سپس این رنگ از بخش نوک خودکار تولید شده و شما می‌توانید با آن رنگ در دفترچه یادداشت، بوم نقاشی و یا حتی پوست خود طرح بکشید یا یادداشت برداری کنید! خودکار Cronzy به شما اجازه می‌دهد که میلیون‌ها رنگ را انتخاب کرده و نوک خودکار را در 5 اندازه مختلف برگزینید. توسعه‌دهندگان این خودکار می‌گویند که نوک‌های 0.7 میلی‌متری، 2.0 میلی‌متری، 3.0 میلی‌متری و یک نوک با اندازه‌ای که نامش “ضربه‌ای” است را می‌توانید انتخاب کنید و به کمک آن‌ها در 16 میلیون رنگ طراحی کرده و یا بنویسید.

با استفاده از اپلیکیشن مخصوص موبایل این خودکار، شما می‌توانید رنگ دلخواه و سایه آن رنگ را انتخاب کنید و یا حتی رنگی که به کمک اسکنر خودکار انتخاب کرده‌اید را در اپلیکیشن ذخیره کنید، همچنین شما می‌توانید این رنگ‌ها را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. این خودکار به صورت پیش‌فرض در دو رنگ نقره‌ای و مشکی عرضه می‌شود و در جعبه آن یک کیس شارژ، یک منبع تغذیه، 5 نوک قابل تعویض در اندازه‌های مختلف، دو کارتریج با جوهر و چند ابزار دیگر قرار دارند. توسعه‌دهندگان در حال حاضر بر روی پروژه کار می‌کنند تا آن را بهبود ببخشند، طرح‌های مفهومی را توسعه دهند و در نهایت فاز عملیاتی پروژه را آغاز کنند. این تیم هم اکنون سعی می‌کنند تا سرمایه لازم برای پروژه را جمع‌آوری کنند. انتظار می‌رود که این محصول در بهار سال 2017 به صورت عمومی به بازار عرضه شود.

نظر شما در مورد این خودکار چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.