ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

وزارت ارتباطات با استفاده دستگاه‌های اجرایی از پیام‌رسان تلگرام مخالف است

+

وزیر ارتباطات با اظهار بی اطلاعی از استفاده دستگاه‌های اجرایی از پیام‌رسان خارجی تلگرام در مکاتبات اداری گفت: در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد به‌هیچ‌عنوان با آن موافق نیستم.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری مهر، محمود واعظی در حاشیه افتتاح سالن‌های هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۱۶ به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در مورد موضوع استفاده از پیام رسان خارجی تلگرام در برخی دستگاه‌های اداری و دولتی که پیش از این از سوی معاون دادستانی کشور مطرح شده بود، در پاسخ به مهر گفت: در این مورد اطلاعی ندارم اما اگر دستگاه‌های دولتی در مکاتبات اداری خود از تلگرام استفاده می‌کنند، این موضوع بسیار خطا است و به هیچ عنوان آن را قبول نداریم. وی ادامه داد: در این زمینه نیازی به بخشنامه نیست و همه مسئولان باید بدانند که استفاده از شبکه اجتماعی خارجی بسیار خطا بوده و ما با آن مخالف هستیم.

وی در مورد انتقادی که پیش‌ازاین از سوی سخنگوی قوه قضائیه در مورد عدم پاسخ به نامه دادستان در مورد تهدیدات شبکه‌های اجتماعی خارجی به وزارت ارتباطات که حدود ۲ سال پیش ارسال شده بود نیز به مهر گفت: این نامه را پاسخ دادیم و هم خدمت حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای و هم ریاست قوه قضائیه ارسال کرده‌ایم و در این مورد هیچ‌گونه کوتاهی صورت نگرفته است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.