ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کپی آیفون ۷ قبل از آیفون ۷ آمد

+

تقریبا ۲ ماه تا زمان رونمایی از آخرین مدل گوشی های آیفون باقی مانده است و این روزها بازار شایعات آن حسابی داغ است. هنوز ظاهر آیفون بعدی مشخص نشده است که ظاهرا چینی ها یک کپی از آن را تولید کرده و در معرض فروش قرار داده اند. چینی ها ید طولایی در زمینه کپی آن هم از نوع سریع السیر دارند و برای تمامی مدل های آیفون حداقل یک کپی چینی از آن را می توانید در بازار کشور خودمان پیدا کنید. اما چینی ها این بار سنت شکنی کرده و خلاقیت بیشتری به خرج داده اند.

در حالیکه هنوز تا زمان رونمایی از آیفون ۷ و لو رفتن مشخصات و ظاهر آن حدود ۲ ماه باقی مانده است چینی ها بر اساس شایعاتی که مطرح شده است و مشخصات ظاهری که از طریق سایتها در گوشه و کنار جهان لو داده شده است اقدام به ساخت و تولید یک کپی از آن کرده اند. گویا از حالا روی فروش کپی این مدل حساب باز کرده اند و کار تولید را دو ماه قبل از رونمایی آغاز کرده اند.

طبق عکس هایی که از آیفون ۷ تا به امروز لو رفته است احتمالا از نظر ظاهر نسبت به آیفون ۶S تفاوت محسوسی نداشته باشد. اما هیچگاه روی این شایعات نمی توان حساب باز کرد و بارها شرکت ها هنگام رونمایی محصول برای کاربران سورپرایز هایی داشته اند.

مدل چینی آیفون ۷ با رنگ رز گلد هم اکنون در چین قابل خرید است. کاربران ایرانی دقت کنند ممکن است به زودی شاهد حضور نسخه چینی این گوشی در بازار کشورمان باشیم بنابراین گول تبلیغات بعضی از فروشندگان مبنی بر اصل بودن این آیفون ها را نخورید و خرید نکنید. در این نسخه خاص که در چین تولید شده است روی بدنه آن نوشته شده است که طراحی توسط تایوان و ساخته شده در چین. عکس زیر نمایی از آیفون ۷ کپی را به خوبی نشان می دهد:

img-0082

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.