ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بازی جنگ ستارگان برای واقعیت مجازی به زودی برای عموم منتشر می شود + دمو

+

به نظر می رسد دستگاه های واقعیت مجازی قرار است آینده بی نظیری برای ما رقم بزند. غرق شدن در دنیایی که وجود خارجی ندارد و فرار از دغدغه های دنیای واقعی شاید بهترین چیزی باشد که کاربران این روزها به آن نیاز دارند. با ویاتک همراه شوید.

بعد از آمدن عینک های واقعیت مجازی و قرار گرفتن در محیط های مجازی جذاب ترین موردی که به ذهن خطور می کرد بازی کردن در دنیای واقعیت مجازی بود. بازی های زیادی برای این عینک ها آمده است و این روند نیز ادامه خواهد داشت و مطمئنا باید منتظر خلاقیت های بیشتری در بازی های آینده باشیم. یکی از بهترین بازی هایی که قرار است به زودی برای عینک های واقعیت مجازی بیاید بازی جنگ ستارگان است.

طبق خبرهای منتشر شده این بازی به صورت رایگان و در تاریخ ۱۸ جولای یعنی فردا منتشر خواهد شد. جزییات بیشتری از این بازی در دسترس نیست اما طبق دمویی که منتشر شده است معلوم است این بازی گرافیک بالایی دارد و گیم پلی آن در دنیای واقعیت مجازی خیره کننده است. تصور کنید به جای اینکه با کلید های روی کیبرد به جنگ دشمن بروید، خودتان پا به میدان نبرد میگذارید و با حرکات مناسب دستتان، دشمن را از پای در بیاورید. در دموی زیر می توانید تصاویری از این بازی را مشاهده کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.