ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

Consumer Reports بعد از دو بار تست گزارش داد Galaxy S7 Active ضد آب نیست!

+

در مشخصات گلکسی اس ۷ اکتیو قید شده است که این گوشی در برابر آب مقاوم است. اما سایت Consumer Reports با دو بار تست بر روی دو گوشی مختلف از همین مدل، ادعا کرد که این گوشی ضد آب نیست و به راحتی آب در آن نفوذ می‌کند و نتایج خود را منتشر کرد.

در این آزمایش Consumer Reports یک گوشی گلکسی اس ۷ اکتیو را در یک مخزن آب با فشار ۲٫۱۲ پوند بر هر اینچ مربع که در مجموع میزان آب آن کمتر از ۵ فوت بود، قرار داد. حدود ۳۰ دقیقه این گوشی درون مخزن آب بود و بعد از اینکه گوشی را خارج کردند یک سری خطوط سبز رنگ بر روی صفحه نمایش ظاهر شده بود و بخش لمسی آن کار نمی‌کرد. همچنین در زیر لنز دوربین اصلی و جلو قطرات آب قابل مشاهده بود.

Consumer Reports می‌گوید:

وقتی یک محصول در آزمایشی شکست می‌خورد ما به همان یک بار اکتفا نمی‌کنیم و یک بار دیگر آن آزمایش را تکرار می‌کنیم. بنابراین یک مدل دیگر گلکسی اس ۷ اکتیو را در این مخزن آب قرار دادیم و متاسفانه نتیجه باز هم نفوذ آب را نشان داد. در این مورد صفحه نمایش مرتب خاموش و روشن می‌شد، باز هم قطرات آب زیر لنز دوربین‌ها قابل مشاهده بود و در اسلات سیم کارت هم آب رفته بود.

بدیهی است که نتیجه به دست آمده از این گزارش به هیچ عنوان خوب نیست، اما تست دو نمونه از یک مدل مختلف هم نمی‌تواند به صورت صد در صد ثابت کند که این مدل در مقاومت در برابر آب ناتوان است. ممکن است هر دو مدل در یک خط تولید و در یک زمان ساخته باشند و از سری‌های مشکل دار باشند اما به هر حال باید سامسونگ در قبال ادعای این سایت پاسخگو باشد و در صورت وجود اشکال در این مدل آن را برطرف کند.

در ویدیوی زیر می‌توانید این آزمایش را مشاهده کنید

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.