ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

رابرت گالو؛ کاشف ایدز یا خالق ایدز؟

۳

در ماه آوریل سال ۱۹۸۴ میلادی، دکتر رابرت گالو، برای اختراعی که داشت (ویروس اچ‌آی‌وی) یک پرونده حق ثبت اختراع را در ایالات متحده آمریکا ایجاد کرد. معمولاً وقتی که یک پتنت یا همان حق ثبت اختراع بایگانی و تایید می‌شود، مانند کاری که دکتر گالو کرد، اگر کسی بخواهد از آن محصول و یا اختراع برای مقاصد خود استفاده کند، باید در ازای آن به مالک اختراع، هزینه‌ای را بابت استفاده بپردازد. بنابراین برای یک اختراع و پتنت مربوط به آن قوانین مفصلی تفسیر شده‌ است، اما چیزی که باعث تعجب می‌شود این است که چرا دکتر گالو هنوز هم برای جبران خسارت‌های ناشی از استفاده نادرست از اختراعش، پرونده‌ای را ایجاد نکرده و طرح دعوی خود را به دادگاه ارائه نکرده است؟ این نظریه کمی عجیب و غریب به نظر می‌رسد و برای پی بردن به صحت آن باید به دقت به بررسی پرداخت.

شواهد علمی و قانع‌کننده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد ویروس اچ‌آی‌وی نتیجه یک طرح دو محصولی از برنامه ویروس ویژه ایالات متحده بوده است. برنامه ویروس ویژه یک برنامه ویروسی توسعه یافته توسط فدرال بوده که در ایالات متحده از سال ۱۹۶۲ تا سال ۱۹۷۸ در جریان بوده است. ویروس ویژه سپس به عنوان واکسن در آفریقا و منهتن مورد استفاده قرار گرفته است. مدت کوتاهی پس از این موضوع، جهان با یک عفونت ناشی از یک رتروویروس انسانی روبه‌رو شد که با هر بیماری شناخته شده انسانی دیگری متفاوت بود.

مدارک نشان می‌دهند که ایالات متحده به دنبال ساخت یک ذره ویروسی بوده است که بر روی سیستم دفاعی بدن تاثیر منفی می‌گذارد و این دقیقاً همان کاری است که ویروس اچ‌آی‌وی انجام می‌دهد. این برنامه با ایجاد تغییراتی در ژنوم ویروس ویسنا (Visna) پیگیری شده است. با توجه به مقالات و گزارش‌هایی که در ایالات متحده منتشر شده است، ویروس اچ‌آی‌وی تکامل و تغییر یافته ویروس خاص ویسنا است. به تازگی دانشمندان با اطمینان ۱۰۰ درصد اعلام کرده‌اند که پیدایش ایدز به آزمایشگاه بازمی‌گردد و ویروس اچ‌آی‌وی یک ویروس ساخته بشر است. این موضوع هنگامی رنگ واقعیت بیشتری به خود می‌گیرد که مقاله‌ای مربوط به رابرت گالو در رابطه با ویروسی ویژه دیده می‌شود که این مقاله مربوط به سال ۱۹۷۱ است.

مقاله رابرت گالو در سال ۱۹۷۱ دقیقاً مشابه اطلاعیه وی در سال ۱۹۸۴ است، هنگامی که وی کشف ویروس را اچ‌آی‌وی به عنوان عامل بیماری ایدز اعلام کرد. پس از بررسی مدارک روشن می‌شود که رابرت گالو حق اختراع خود در بیماری ایدز را پیش از این‌که به همراه مارگارت هكلر (وزیر بهداشت وقت ایالات متحده) آن را اعلام کند، به ثبت رسانده است.

special-virus-cancer-program

فلوچارت فاش شده (تصویر آن را در بالا مشاهده می‌کنید) از برنامه مخفی ایالات متحده و همچنین ۱۵ گزارش پیشرفت فاش شده از این برنامه، شواهد انکارناپذیری هستند که نشان می‌دهند ایالات متحده با طرحی مخفی به دنبال کاهش جمعیت بشر بوده است. ایالات متحده در قالب این پروژه به دنبال ساخت ویروسی ویژه برای از بین بردن گروهی از انسان‌ها بوده است. بین سال‌های ۱۹۶۴ و ۱۹۷۸ میلادی، مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار به پروژه مخفی ویروس فدرال اختصاص داده شده است که نتیجه آن خلق ویروسی به نام اچ‌آی‌وی بوده است.

در ادامه ویدیویی را مشاهده می‌کنیم که مدارک و اسنادی را به نمایش می‌گذارد که به پروژه مخفی ویروس ایالات متحده اشاره می‌کنند و همچنین در این ویدیو نشان داده می‌شود که رابرت گالو در جریان این پروژه حضوری فعال داشته است.

دکتر بوید گریوز که سال‌ها عمر خود را صرف بررسی علمی و دقیق ویروس اچ‌آی‌وی و نحوه به وجود آمدن آن کرده است و کتاب‌های مختلفی را در این زمینه نوشته است، بیان می‌کند که پروژه ویروس ویژه ایالات متحده ۱۵ گزارش پیشرفت سالانه را منتشر کرده است که جزئیات پیشرفت دستکاری ویروس‌های حیوانی برای آلوده کردن میزبان‌های انسانی را نشان می‌دهند. هر گزارش جزئیات پیشرفت توسعه ویروس ویژه تحت نظر دانشمندانی چون دکتر رابرت گالو و دکتر دیوزبرگ را نشان می‌دهد. در سال ۱۹۹۹ و در کشور کانادا دکتر بوید گریوز برای اولین بار فلوچارت پروژه ویروس ویژه ایالات متحده را به نمایش می‌گذارد.

گزارش‌های پیشرفت پروژه ویروس ویژه ایالات متحده ۱۵ سال تاریخچه پزشکی و علمی مفقود شده را نشان می‌دهند. در حالی که شاید بتوان گزارش‌های پروژه ویروس ویژه ایالات متحده را در فهرست پایگاه‌ داده جهانی یافت، اما پیدا کردن گزارش‌های اصلی حتی برای یک محقق حرفه‌ای نیز موقعیتی چالش برانگیز است! دکتر گریوز بیان می‌کند که چندین کپی از گزارش‌های پیشرفت پروژه ویروس ویژه ایالات متحده را از قفسه‌های کتابخانه دانشگاه علوم بازیابی کرده است. اگرچه ۶ گزارش مفقود باقی مانده است و تعدادی از ۹ گزارش شناخته شده که باید در آرشیو موسسه ملی سرطان  وجود داشته باشند، به تازگی از قفسه‌های دولت ناپدید شده‌اند! دکتر گریوز بیان می‌کند که همه این اسناد که اسکن شده از اسناد واقعی دولت هستند، داستان توسعه ویروس اچ‌آی‌وی را به طور کامل روایت می‌کنند.

متاسفانه دست‌یابی به همه گزارش‌های پیشرفت پروژه ویروس ویژه ایالات متحده چندان ساده نیست، اما ما توانستیم به گزارش‌های پیشرفت چهارم و هشتم دست پیدا کنیم. برای دریافت فایل پی‌دی‌اف این گزارش‌ها بر روی عنوان‌های زیر کلیک کنید.

برای بررسی تاریخچه حقیقی ویروس اچ‌آی‌وی باید به سال ۱۸۷۸ برویم، هنگامی که در تاریخ ۲۹ آوریل این سال میلادی ایالات متحده قانون قرنطینه فدرال را تصویب کرد. پس از آن ایالات متحده تلاش قابل‌توجهی را برای بررسی علل بیماری‌های واگیردار آغاز کرد. در سال ۱۸۸۷ و با دستور آزمایشگاه بهداشت (این آزمایشگاه توسط دکتر جوزف کینیون که یک نژادپرست واقعی بود اداره می‌شد) ایالات متحده این تلاش تقویت شد.

 • ۲ سال بعد (سال ۱۸۸۹) ایالات متحده مایکوپلاسما را به عنوان یک عامل انتقال شناسایی کرد.
 • در سال ۱۸۹۳ قانون قرنطینه فدرال تقویت شد و ناگهان یک انفجار بیماری فلج اطفال رخ داد.
 • در سال ۱۸۹۸ آن‌ها دریافتند که می‌توان از مایکوپلاسما برای ایجاد همه‌گیری‌ها استفاده کرد. (زیرا می‌توانستند این کار را در گاو انجام دهند و در گیاه تنباکو نیز آن را مشاهده کرده بودند)
 • در سال ۱۸۹۹ کنگره ایالات متحده بررسی جذام در ایالات متحده را آغاز کرد.
 • در سال ۱۹۰۲ یک مرکز تکامل تجربی سازمان داده شد و با استفاده از آن می‌توانستند بیماری‌های یک طبیعت نژادی را شناسایی کنند.
 • در سال ۱۹۰۴ از مایکوپلاسما برای ایجاد یک بیماری همه‌گیر در اسب‌ها استفاده کردند.
 • در سال ۱۹۱۰ از مایکوپلاسما برای ایجاد یک بیماری همه‌گیر در پرندگان استفاده کردند.
 • در سال ۱۹۱۷ فدراسیون جوامع آمریکایی برای زیست شناسی تجربی (FASEB) شکل گرفت.
 • در سال ۱۹۱۸ ویروس آنفولانزا میلیون‌ها بی‌خبر را به کام مرگ فرستاد. این یک ویروس آنفولانزای اصلاح شده با یک مایکوپلاسمای پرنده بود.
 • در سال ۱۹۲۱ برتراند راسل علناً از ضرورت ایجاد آفت سازمان‌یافته بر علیه جمعیت حمایت می‌کند.
 • در سال ۱۹۳۱ آزمایش‌های مخفیانه‌ای بر روی آفریقایی‌های آمریکایی‌تبار انجام شده است و ایدز در گوسفند تست شده است.
 • در سال ۱۹۳۵ آموختند که می‌توانند مایکوپلاسمای دخانی را شکل دهند که آلوده کننده است.
 • در سال ۱۹۴۳ رسماً برنامه جنگ بیولوژیک را آغاز می‌کنند. مدت کوتاهی پس از آن در گینه نو به مطالعه مایکوپلاسما در انسان می‌پردازند.
 • در سال ۱۹۴۵ شاهد بزرگ‌ترین هجوم دانشمندان خارجی به سمت ایالات متحده هستیم. عملیات گیره کاغذ که یک رسوایی عظیم است به عنوان یکی از تاریک‌ترین برنامه‌های یک دولت شکل می‌گیرد و یک نسل‌کشی را پدید می‌آورد.
 • در سال ۱۹۴۶ نیروی دریایی ایالات متحده دکتر ارل تراب (یک زیست شناس نژادپرستانه بدنام) را استخدام می‌کند. گزارش‌ها وجود یک راز سلاح بیولوژیکی را تایید می‌کنند.
 • در سال ۱۹۴۸ ایالات متحده از یک طرح برای ازدیاد جمعیت گروه‌های نژادی خاص حمایت می‌کند.
 • در سال ۱۹۴۹ دکتر بیورن سیگوردسون ویروس ویسنا را جدا می‌کند. (ویروس ویسنا ساختار ژنتیکی بسیار نزدیکی با ویروس اچ‌آی‌وی دارد)
 • در سال ۱۹۵۱ دولت ایالات متحده برای اولین بار از حمله ویروسی خود علیه آفریقایی‌های آمریکایی‌تبار استفاده می‌کند.
 • در سال ۱۹۵۴ دکتر بیورن سیگوردسون اولین مقاله خود در رابطه با ویروس ویسنا را منتشر می‌کند.
 • در سال ۱۹۵۵ آن‌ها قادر بودند ویروس موزاییک تنباکو را به صورت مصنوعی بسازند.
 • در سال ۱۹۵۷ رئیس جمهور آینده ایالات متحده، جرالد فورد و سایرین اجازه گسترش عوامل بیولوژیک تهاجمی را به پنتاگون دادند. پیش از سال ۱۹۵۷ و قبل از اینکه عملیات ویژه اکس (عملیاتی که نقش یک نمونه اولیه فوری را برای پروژه ویروس ویژه که در سال ۱۹۶۲ کار خود را آغار کرد، بازی می‌کرد) آغاز شود، هیچ موردی از ایدز ثبت نشده است.
 • در سال ۱۹۶۰ نیکیتا خروشچف اجازه سلاح بیلوژیک را صادر کرد. بیانیه سال ۱۹۶۰ میلادی وی منعکس‌کننده راز ترکیب استکبار و دموکراسی است. دو کشور (ایالات متحده و شوروی) در سال در نوامبر سال ۱۹۷۲ به یک توافق برای جمع‌‌آوری جمعیت سیاه دست پیدا می‌کنند.
 • در سال ۱۹۶۱ هالدور تومار اعلام کرد که ویروس‌ها می‌توانند باعث ایجاد سرطان شوند. در سال ۱۹۹۵ او و Carlton Gajdusek به آکادمی ملی علوم اعلام کردند که مطالعه ویروس ویسنا در گوسفند بهترین راه برای بررسی داروهای ضد اچ‌آی‌وی است.
 • در سال ۱۹۶۲ تحت پوشش تحقیقات سرطان، ایالات متحده در تاریخ ۱۲ فوریه برنامه ویروس ویژه را آغار می‌کند. دکتر لن هیفلیک (Len Hayflick) یک آزمایشگاه مایکوپلاسما ایالات متحده را در دانشگاه استنفورد ایجاد می‌کند. (بسیاری بر این باورند که برنامه ویروس ویژه در نوامبر سال ۱۹۶۱ با یک قرارداد فایزر آغاز شد)
 • در آغاز سال ۱۹۶۳ و برای هر سال پس از آن برنامه ویروس ویژه با بررسی پیشرفت سالانه در مرکز پزشکی هرشی هدایت می‌شد. نشست‌های سالانه نماینگر ماهیت تهاجمی‌ ایالات متحده به است که دنبال توسعه ویروس اچ‌آی‌وی بوده است.
 • در سال ۱۹۶۴ کنگره ایالات متحده از تحقیقات ویروس لوسمی/لنفوم کاملاً پشتیبانی کرد.
 • در سال ۱۹۶۷ آکادمی ملی علوم یک تجاوز کامل را در آفریقا به راه انداخت. (برنامه انکوباتور سازمان سیا)
 • در سال ۱۹۶۹ فورت دتریک به دانسمندان جهان و پنتاگون برای پول بیشتر درخواست داد، آن‌ها می‌دانستند که می‌توانند ویروس اچ‌آی‌وی را بسازند. در ۱۸ جولای نیکسون یادداشتی مخفیانه را پیرامون موضوع ازدیاد جمعیت به کنگره می‌فرستد و این آغازی بر یادداشت‌های دنباله‌دار هولوکاست ایدز است.
 • در سال ۱۹۷۱ گزارش پیشرفت شماره ۸ منتشر می‌شود. در طول برنامه ویروس ویژه ۱۵ گزارش پیشرفت و بیش از ۲۰ هزار مقاله علمی منتشر می‌شود. ۶۰ صفحه اول گزارش پیشرفت شماره ۸ هدف پروژه ویروس ویژه را به صورت روشن نشان می‌دهد. در سال ۱۹۷۷ و در جریان پروژه ویروس ویژه ۱۵ هزار گالن ویروس اچ‌آی‌وی تولید می‌شود و به عنوان مکمل به واکسن‌ها اضافه می‌شود و به آفریقا و منهتن ارسال می‌شود.
 • در صفحات ۱۰۴ تا ۱۰۶ گزارش پیشرفت شماره ۸ نشان داده می‌شود که دکتر رابرت گالو به صورت مخفیانه بر روی توسعه ایدز فعالیت می‌کرده است و دولت ایالات متحده با پشتیبانی کامل از این بخش به سمت کشتن شهروندان خود حرکت می‌کند. رابرت گالو نمی‌تواند توضیح بدهد که چرا نقش وی به عنوان یک مدیر پروژه برای برنامه ویروس ویژه از کتاب زندگی‌نامه او حذف شده است. مقاله رابرت گالو در سال ۱۹۷۱ دقیقاً مشابه اطلاعیه وی در سال ۱۹۸۴ (هنگامی که اعلام کرد ویروس اچ‌آی‌وی که عامل بیماری ایدز است را شناسایی کرده است) است.
 • در صفحات ۲۷۳ تا ۲۸۶ گزارش پیشرفت شماره ۸ بیان می‌شود که ایدز را در میان میمون‌ها پخش کرده‌اند. از سال ۱۹۶۲ ایالات متحده و دکتر رابرت گالو میمون‌ها را با ویروس آلوده کردند و دوباره آن‌ها را در طبیعت آزاد کردند. حتی دانشمندان دولتی نیز گیج شده بودند که هر دو ویروس HIV-I و HIV-II در طول ۱۰۰ سال گذشته به طور ناگهانی ظهور می‌کنند و از دو تن از بستگان اجدادی میمون‌ها جدا می‌شوند. در نهایت مطالعه‌ای ژاپنی در سال ۱۹۹۹ منتشر می‌شود و ثابت می‌کند که مبدا ایدز میمون به انسان باز می‌گردد. خلاصه آزمایش‌های میمونی ثابت می‌کند که ایدز میمون نیز ساخته دست بشر است.
 • در سال ۱۹۷۲ ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی وارد یک توافق بیولوژیک می‌شوند که نشانه‌ای به صدا درآمدن ناقوس مرگ برای جمعیت سیاه است. در سال ۱۹۷۲ برای همکاری در زمینه توسعه عوامل بیولوژیک مهاجم به توافق رسیدند.
 • در سال ۱۹۷۳ گارث نیکلسون گزارشی از پروژه خود (نقش سطح سلول در فرار از نظارت ایمنی) را منتشر می‌کند. گزارش او توسط ۷ مقاله منتشر شده است. دکتر نیکلسون از سال ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۸ در رابطه با پروژه ویروس ویژه فعالیت می‌کرده است.
 • در سال ۱۹۷۴ هنری کیسینجر کارهای خود در رابطه با NSSM-200 (طرح ایالات متحده برای نشان دادن افزایش جمعیت) را منتشر می‌کند. این تنها موضوع بحث شده در کنفرانس جهانی جمعیت در بخارست، رومانی بوده است. مردانی در سایه تلاش کردند تا موافقت تمام جهان را برای جمع‌آوری جمعیت آفریقا به دست آورند.
 • در سال ۱۹۷۵ جرالد فورد، رئیس جمهور وقت ایالات متحده  تفاهم‌نامه امنیتی دفاعی ملی شماره ۳۱۴ را امضا می‌کند. ایالات متحده طرح NSSM-200 را اجرا می‌کند.
 • در سال ۱۹۷۶ ایالات متحده گزارش پیشرفت شماره ۱۳ برنامه ویروس ویژه را ارائه می‌کند. در این گزارش نشان داده می‌شود که ایالات متحده موافقت‌نامه‌های بین‌المللی مختلفی با روسیه، آلمان‌، انگلیس، فرانسه، کانادا و ژاپن دست یافته است. طرح کشتن مردم سیاه با پشتیبانی‌های بین‌المللی همراه بوده است. در ماه مارس سال ۱۹۷۶ و در جریان پروژه ویروس ویژه تولید ویروس اچ‌آی‌وی آغاز می‌شود. در ماه ژوئن سال ۱۹۷۷ و در جریان این پروژه ۱۵ هزار گالن ویروس عامل بیماری ایدز تولید شده است. جیمی کارتر، رئیس جمهور وقت ایالات متحده اجازه می‌دهد تا این برنامه به صورت مخفیانه برای جمع‌آوری جمعیت سیاه ادامه پیدا کند.
 • در سال ۱۹۷۷ دکتر رابرت گالو با دانشمندانی مطرح از شوروی دیدار می‌کند تا پیرامون تکثیر ۱۵ هزار گالن ویروس عامل بیماری ایدز بحث کنند. آن‌ها ویروس عامل ایدز را به عنوان مکلمی به واکسن آبله متصل کردند و آن را به آفریقا ارسال کردند و به صورت آزمایشی ویروس عامل ایدز را به عنوان مکلمی به واکسن هپاتیت B متصل کردند و آن را به منهتن ارسال کردند.
 • بیش از تاریخ در بایگانی دکتر جان مولونی می‌توان اطلاعاتی از پروژه ویروس ویژه به دست آورد. مروری بر فایل‌های تحت نام دکتر مولونی سوابق و مدارکی از یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ویروسی ضد بشر را فاش می‌کند.

دکتر بوید گریوز

دکتر بوید گریوز در قسمتی از صحبت‌های خود اعلام می‌کند که از وی خواسته شده تا پیرامون پروژه MK-NAOMI به ارائه توضیحاتی بپردازد. دکتر گریوز در رابطه با این پروژه چنین بیان می‌کند که MK-NAOMI یک کد برای توسعه بیماری ایدز بوده است. بخش MK به نام دو تن از همکاران (نام‌های Robert Manaker و Paul Kotin) اشاره می‌کند و بخش NAOMI مخفف عبارت Negroes are Only Momentary Individuals (سیاهان تنها افرادی زودگذر هستند) است.

در ادامه و به صورت خلاصه نگاهی خواهیم داشت به زندگی‌نامه دکتر بوید گریوز، فردی که با تلاش‌های خود توانست حقیقت پشت پرده بیماری ایدز را کشف کند.

دکتر بوید گریوز در تاریخ ۷ جولای سال ۱۹۵۲ میلادی در چالستون، ویرجینیای غربی به دنیا آمد. در سال ۱۹۵۵ خانواده گریوز به اوهایو نقل مکان کرد. در سال ۱۹۹۲ بوید گریوز با کسب مدرک دکترای خود از دانشکده حقوق دانشگاه اوهایو شمالی به عنوان یک وکیل فارغ‌التحصیل شد. چند هفته پیش از فارغ‌التحصیل شدن از دانشکده حقوق و در جریان یک آزمایش معمول نتیجه تست اچ‌آی‌وی رابرت گریوز مثبت شد. سپس رابرت گریوز به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با بیماری ایدز، عامل آن و منشا آن رفت. گریوز در سال ۱۹۹۳ و در نتیجه تحقیقات خود توانست به اطلاعاتی دست یپدا کند که نشان می‌داد ویروس اچ‌آی‌وی نتیجه یک پروژه مخفی فدرال است که توسط پنتاگون رهبری می‌شده است و برنامه ویروس ویژه ایالات متحده نامیده می‌شود.

دکتر بوید گریوز در تاریخ ۲۸ سپتامبر سال ۱۹۹۸ میلادی اولین دادخواست خود را علیه ایالات متحده برای خلق، تولید و گسترش بیماری ایدز تنظیم می‌کند. در تاریخ ۱ ژانویه سال ۲۰۰۰ میلادی وزارت دادگستری ایالات متحده به گریوز اطلاعیه‌ای می‌دهد و از دفتر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به عنوان متهم اصلی نام می‌برد. در روز انتخابات ۷ نوامبر سال ۲۰۰۰ میلادی دادگاه استیناف حوزه ششم ایالات متحده موضوع بوید گریوز در برابر رئیس جمهور ایالات متحده در سکوت رد می‌کند. در ۱۲ ژانویه سال ۲۰۰۱ میلادی دکتر گریوز در برابر رئیس جمهور ایالات متحده قرار می‌گیرد و با شنیدن واژه احمق اخراج می‌شود. در تاریخ ۱۱ آوریل سال ۲۰۰۱ میلادی دکتر گریوز به دیوان عالی ایالات متحده درخواست تجدیدنظر می‌دهد، دادگاه تجدیدنظر برگزار می‌شود و دادگاه بی سر و صدا و بدون اعلام نظر و دستورالعمل به کار خود پایان می‌دهد.

در سال ۲۰۰۱ میلادی دکتر بوید گریوز اولین آمریکایی و آفریقایی آمریکایی‌ای می‌شود که تزریق داروی Tetrasil را به عنوان درمان انحصاری ایالات متحده برای بیماری ایدز دریافت می‌کند (داروی Tetrasil با شماره ثبت اختراع ۵۶۷۶۹۷۷ به ثبت رسیده است). تقریباً بلافاصله پس از دریافت این درمان، سلامت دکتر گریوز به سمت بهبودی می‌رود و او به صورت سرسختانه طرفدار درمان بیماری ایدز توسط Tetrasil می‌شود و درخواست می‌کند که آزمایش‌های بالینی به صورت فوری انجام شوند و این دارو به صورت گسترده در دسترس جهانیان قرار بگیرد. بلافاصله پس از این موضوع، داوری Tetrasil توسط مالک و صاحب امتیاز اختراع آن یعنی دکتر Marvin Antelman بدون هیچ‌گونه توضیح عمومی جمع‌آوری می‌شود. گریوز تجارب و درخواست‌های خود را به کنگره، اداره کل حسابداری، مراکز کنترل بیماری، سازمان ملل متحد، سازمان بهداشت جهانی و چندین وزیر بهداشت در سراسر جهان ارسال کرده است.

دکتر بوید گریوز یک مدرس دانشگاه مشهور و نویسنده کتاب‌هایی چون State Origin : The Evidence of the Laboratory Birth of AIDS و World War AIDS: The Third World War در تاریخ ۱۸ ژوئن سال ۲۰۰۹ میلادی و در سن ۵۷ سالگی دیده از جهان فرو بست.


 • برای نگارش این مقاله ساعت‌ها زمان صرف بررسی خبرها، مقالات و ویدیوهایی از وب‌سایت‌های مختلف شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به Rense، Final Call، Natural Healing Magazine و Boyd Graves اشاره کرد.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

3 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

مرتب سازی:   جدید ترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
ایرانی
ایرانی
مهمان
1 سال 10 ماه قبل

عجیبه این همه امریکا و مخترعین و دانشمندان امریکایی به بشر برای پیشرفت وزندگی علم و فناوری کلی اختراع کردن و مردم دنیا ازشون دارن استفاده میکنن. و چرا بعد از مدت به این طولانی که این ویروس که میگید ساخته شده انتی ویروس اون چرا ساخته نشده بعد این ویروس چه طرح نظامی رو پشت سر میزاره ؟ . اصلا این اولدگی هوا هم مال ویروس ایدزه خخخخ برو بابا حالت خوب نیست معلوم نیست یک عده رو چه حسابی این حرفهارو زدن شما هم سریع بچسبونش به امریکا اسراهیل اره بابا اونا بدن شما خوبید.واله بای

من
من
مهمان
1 سال 10 ماه قبل

طبق مدارك موثق (ويروس القاعده‌ و داعش) هم اختراع ايران و اطلاعات ايران است

مهدی
مهدی
مهمان
1 سال 8 ماه قبل

پارکتو عوض کن.

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.