ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

افتتاح نخستین مرکز نوآوری‌های کاربردی برای توسعه بازار دیجیتال

+

نخستین مرکز نوآوری‌های کاربردی در ایران با هدف تمرکز بر ارائه راهکارهای تلفن همراه در خاورمیانه و ایجاد فرصت‌های بومی اشتغال ایجاد شد.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری فارس، این مرکز در ابتدای راه‌اندازی در سه محور راهکارهای پرداخت از طریق تلفن همراه، مدیریت ارزشمندی مشتریان و توسعه نرم‌افزارها و راهکارهای کاربردی تلفن همراه فعالیت می‌کند و قرار است فعالیت‌های بعدی مرکز طبق نیازسنجی از بازار دیجیتال گسترش یابد.

مرکز نوآوری‌های کاربردی (Center Of excellence) توسط شرکت هندی کامویوا ایجاد شده و نخستین قرارداد آن با اپراتور دوم تلفن همراه ایران و متمرکز بر فناوری‌های حوزه مخابرات و بانکداری برای بازار ایران امضا شده است.

به گفته مدیر ارشد خاورمیانه این شرکت هندی، ظرفیت ۵۰۰ میلیون دلاری برای بازار دیجیتال ایران پیش‌بینی می‌شود که انتظار می‌رود پس از برداشته شدن تحریم‌ها این بازار رشد چشمگیری داشته باشد؛ زیرا سرعت تحولات فناوری در دنیای دیجیتال بسیار بالاست و حضور گجت‌های هوشمند هر روز در زندگی افراد پررنگ‌تر می‌شود. وی گفت: انتقال فناوری به ایران و به کارگیری استعدادهای ایرانی از جمله راهبردهای این مرکز است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.